Zbritje

YI Smart Dash Kamera Versioni Ndërkombëtar WiFi Night Vision 1080P 2.7 165 shkalla 60fps ADAS Safe Reminder Dashboard Camera

(37 komente të konsumatorëve)

$49.99 - $63.63

KinëGjermaniFederata RuseSpanjëSHBA
16G32GAsnje
Qartë
SKU: 32728186137 Category:

FUSHAT E PLOTE TË 3-LANE ME LENTURËN ME 165 ° Për të zvogëluar pikat e verdha, YI Smart Dash Camera përdor një lente 165 ° ultra të gjerë të të gjithë qelqit, i cili monitoron korsitë 3 të qetë. Kamera është shumë e ndjeshme, duke mundësuar regjistrime të kapura të sakta dhe të detajuara. 1296P PËRKUFIZIMI I LARTË I LARTË Me një densitet të pikselës 44% më të madhe se 1080p, YI Smart Dash Camera prodhon imazhe më të qarta se ju mund të imagjinoni. 2.7 "16: 9 SCREEN: INTERFACE USHQIMURËN 2.7" 16: 9 LCD ofron një shikim të gjerë në ekran dhe përvojë rishikimesh. Me butona me prekje të mëdha dhe dizajne të lehtë të njohura të ikonave, kjo bën një eksperiencë intuitive. Ndërtimi i Wi-Fi: ndarja e vetme me prekje Me një modul wireless të integruar 2.4GHz thjesht hapni aplikacionin dhe lidhni Dash Camera nëpërmjet Wi-Fi për të parë incizime në kohë reale ose incizime rishikimesh. Me YI Smart Dash Camera, lehtë mund të ndani udhëtimin tuaj me miqtë tuaj në çdo kohë, kudo që të jeni. ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) - algoritmet më të avancuara dhe optimizuese të njohjes vizuale sigurojnë lëvizje të sigurt duke siguruar funksionin e incizimit të emergjencës në largim nga Lane. - Aktivizuar nga teknologjia G-sensor, kamera automatikisht ruan pamjet në ngjarjet që çojnë në një përplasje dhe menjëherë pas imazhit të definicionit të lartë dhe vizionit të klasës së parë - 1920x1080p 60fps video incizim me shpejtësi të lartë siguron skena të lëvizshme të shpejtë dhe krijon imazhe me rezolucion të lartë me shpejtësi të lartë Karakteristikat 165 ° ultra kënd të gjerë për të zvogëluar spote të verdha dhe për të siguruar mbulim të plotë të korsi 3. F1.8 apertures (më i madhi në industri) dhe 3.0μmx3.0μm sensorë të lartë të imazhit të ndjeshmërisë të garantojnë vizion të shkëlqyeshëm natën Built-in 2.7 "TFT LCD me ekran të gjerë dhe intuitive YI Dash Cam App - Ndërfaqja përmban butona të mëdha dhe ikona miqësore për njohje të shpejtë dhe punë intuitive Paketa: Përfshi ngjitësin 3M të montimit.

Q&A

1.Q: A është ky origjinal?

A: Të gjitha prodhimet tona janë origjinale.

2.Q: Cili është versioni i produktit?

A: Të gjitha prodhimet tona janë version ndërkombëtar me menunë angleze. Për Produktet Speciale, ne do të shënojmë në përshkrimin e produktit.

3.Q: A keni ndonjë garanci?

A: Ne ju ofrojmë një vit garanci për çdo produkt.

4.Q: Kur do të dërgoni?

A: Normalisht do të dërgojmë në ditë 3 (me përjashtim të festave dhe fundjavave)

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos na kontaktoni.

Faleminderit që erdhët !

peshë0.4 oz
përmasat8 × 8 × 8 në
Lloji i artikullit

Car DVR

Karakteristika të veçanta

Regjistrimi ciklik, Wide Dynamic Range, Funksioni Wifi, Regjistrimi i Ciklit, Mikrofoni

Karta e kujtesës kërkohet Reding Speed

Class 10

Modaliteti i Kuvendit

Regjistrues portativ

Raporti i ekranit

16: 9

Rezolucioni i kamerës

1920 × 1080

Original-Verpackung

po

Bateri

Built-in

Format Video

MPEG-4

Shiko kënd

105 ° -140 °

Touch Screen

jo

Interface

USB2.0

Numri i lenteve

1

Imazhi i imazhit

1 / 3 Ngjyra Cmos

Maks. Memorie e jashtme

64GB

OSD Gjuha

Albanian

Pixels

300Mega

Brand Name

yi

Kodi Video

H.264

Korniza për sekondë

60

Regjistrues GPS

Asnje

Display Size

2.7 inç

Prodhuesi i chipseteve

tjetër

Sensor Image

1 / 2.7 "CMOS Sensor 3.0m njësi pixel, 1928 × 108 piksele efektive

LCD Screen

2.7 "Graphic 960 * 240 Dot-matrix delta tip TFT LCD

Lente

F1.8 aperture / FOV (diagonale) 165 lente xhami me kënd të gjerë

Burimi i energjisë

Ngarkuesi i makinës USB: (Input: 10V-30V; Output 5V / 1A

G-Sensor

G-Sensor i integruar 3-Axis

Montimi

Ngjitës 3M Mbërthyes i montimit

Shpejtësia e shtënimit

N / A, mbështesin vetëm regjistrimin video dhe snapshoot

Wi-Fi

Wi-Fi mbështet standarde të vetme të brezit 2.4Ghz dhe 802.11n

Ruajtje

8-64GB Class10 ose më lart kartela microSD me format FAT32

Processor

A12-60 dual core + DSP

37 shqyrton për YI Smart Dash Kamera Versioni Ndërkombëtar WiFi Night Vision 1080P 2.7 165 shkalla 60fps ADAS Safe Reminder Dashboard Camera

 1. A *** h -

  Получил.Пока непроверял.Доставка бістрая

 2. R *** s -

  Стоит своих денег. Shëno Shkruaj një koment për një ditë më parë në Mbretërinë e Bashkuar. Gjithçka точно по описанию.

 3. A *** R -

  Оригинал. Что тут еще говорить. Продавца рекомендую.

 4. A *** a -

  всё получила. спасибо. только получила. nuk është më e dobishme për të pastruar.

 5. C *** n -

  Kjo faqe e internetit ka të bëjë me reklamën e reklamave. Ndonjëherë, shitësit do të refuzojnë marrjen e asistencës së tyre në Rusi, duke e zëvendësuar udhëtarët e tyre nga Kina, duke mos marrë asnjë garanci.

 6. V *** v -

  Mbyllur nga rusishtja, nuk është në shitje, ofertat e shitjes në çmimet e saj dhe çmimet e cigareve. Të gjitha të ardhurat nuk janë në dispozicion. Проверим

 7. E *** v -

  Më pëlqen të bëj për një kohë të pacaktuar. Чуть помята коробка с доного бока, но все в целости и сохранности. отличный регистратор. Берите.

 8. I *** v -

  отличный регистратор !!!!

 9. S *** u -

  përshëndetur nga një anglishte e testuar në një farë mënyre. Gümrüğe takıldı 64 tl obedim. SATICI MALESEF MESAJLARA CEVAP VERMIYOR.

 10. S *** s -

  Доставка (Киев, Нова Пошта) -14Dней. Pershendetje me 1 ne portin usb. Версия ПО - V-1.03.033-US Запись включается автоматически после подачи питания. После отключения питания пролжается прибл. 5 сек. Kërkoni për një kohë të gjatë dhe për të gjetur llogari në 3. Угол 165 °, но все рекламисты молчат, что по диагонали. Për këtë arsye, ju jeni duke kërkuar për të gjetur, nuk ka 0.5А. Përbashkët me Wi-Fi me telefona për 5-10, dhe për këtë arsye ju jeni duke kërkuar për GPS. ??! Средняя скорость скачивания видеофайлов 2 Мb / s. Максимуме -3.2. Можно скачать фрагмент файла. Megjithatë, të gjitha shërbimet që lidhen me telefonat celularë kanë ndikim të lartë në lidhje me internetin. Zgjidheni! Я использую сумку-футляр от небольшого фотоаппарата 90-х годов. Я доволен работой магазина и качеством товара.

 11. A *** a -

  Pranvera është e bukur dhe e pashmangshme, në qoftë se ju doni të bëni një drekë në pambuk! Për shkak të lidhjes, fiksoheni në punimin e një kompjuteri. Në këtë moment nuk ka plane, por nuk duhet të fluturojnë në asnjë moment.

 12. T *** a -

  Mbyllja e të dhënave nga Rusia, dhe të anashkaluar nga Kina, dhe të gjitha të padukshme dhe të paarsimuar)

 13. Jam -

  Produkt shumë i mirë.

 14. A *** k -

  Të gjithë!

 15. Klient -

  спасибо, всё получил, комплект полный. интерфейс на английском языке.

 16. A *** v -

  хороший регистратор остался доволен

 17. A *** n -

  Регистратор прикольный. Маленький, лёгкий, компактный. Kontrolloni në mënyrë të sigurt - një kopje rezervë në një kopje të shtypur. Mbyllur me skllevër në Rusi, dhe kontrolluesit e panjohur në skllavëri në skërkat. Ofertuesi pranon të largojë nga Kina ose të ngrejë një modë (зеркало), согласился на Китай. Më vjen keq për 15 ditën, nuk është e mundur. Mbyllja e punonjësve në internet, në rastet kur është fjala për ...)))

 18. V *** v -

  në një kartë që do të hapet në kartën 16, pasi 32 do të luajë në xhungël

 19. Klient -

  produkt shumë i mirë! deri më tani

 20. R *** v -

  Спасибо! Работает отлично! Качество изготовления хорошее. Prodhuesi i telefonave celularë në tregun e telefonisë celulare, më i madhi i telefonisë celulare!

 21. S *** v -

  классная штука, рекомендую. çmimi i ardhshëm 2700 брал

 22. Zoti -

  Më i miri !!!

 23. saad -

  Unë pashë këto lloje të produktit në një çmim të tillë për herë të parë. i madh

 24. A *** n -

  Ok

 25. N *** n -

  Gjithçka është e sigurtë, por nuk ka të dhëna për të, por nuk e di. Pëlqejeni këtë artikull me këtë enciklopedi.

 26. E *** a -

  Vizitorë të shkëlqyeshëm të udhëtimit për në detyrë. Të fotografosh foto dhe të shohësh shenja të shkëlqyera. Kontrolloni në telefonin tuaj me Wi-Fi. Kontrolloni në mënyrë të pacaktuar, të merrni në dorë për të hyrë. Продавец молодец, отправил в первый день. Pëlqejeni mënyrën e takimit 13 ditë në Челябинскую область. Рекомендую продавца и товар

 27. M *** k -

  Камера хорошая Отправили быстро Доставка - ужасная. Очень помятая коробка - материал мальчик

 28. M *** n -

  думал немного сэкономить. у нас такая стоит на 20 дороже. do të vendosni çmimin që nuk do të jetë 22 që nuk do të paguajë për të paguar. ata nuk mund të shohin. do të paguajë më shumë se 15 € në këtë çmim dhe nuk do të paguajë më shumë se $ 10 $. në këtë mënyrë nuk kam nevojë. nuk e kam kuptuar. решайте сами. надо оно вам. брал бы здесь 100% гарантия была бы.

 29. N *** g -

  anije të shpejtë, nuk provoni ende, por kanë të njëjtin model në një makinë tjetër. duhet te jete ne rregull.

 30. Klient -

  mirë

 31. K *** v -

  Dorëzimi i mbetjeve (në të vërtetë Ukraina). Продавца рекомендую.

 32. S *** s -

  Kompjuteri më i mirë, komoditet në YI, cilësi më të mirë

 33. O *** a -

  Gjithçka, Спасибо!

 34. M *** o -

  Mbyll 2 шт. Все в целости не помято-минусы зарядное в отечественных авто не подходит - не достает, поменял - вафай) метров на 10 и сигнал пропадает в телефоне - с сетью сразу привязка на телефоне картинка хорошая и на самом регистраторе тоже-аварийный сигнал предупреждает !!! Fshini sa më shumë që kjo nuk do të jetë më e lehtë për të parë nëse doni të bëni)))) dhe të vendosni -çmendim të mirë!

 35. S *** u -

  Dorëzimi mori një kohë të gjatë.

 36. K *** n -

  Приехал вовремя. Соответствует описанию. Снимает нормально. Nuk është e nevojshme që të mos ndodhë, dhe të jetë një hap i dobët.

 37. B *** v -

  Zaebis '

Shto një shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *