Zbritje

YI Mirror Dash Cam Dual Dashboard Kamera Regjistrimi Prekja e ekranit Pamja e pasme e pasme Kamera HD Kamera G Sensori i natës Stock ruse

(31 komente të konsumatorëve)

$69.99 - $94.99

KinëGjermaniFederata RuseSpanjëSHBA
16G32GAsnje
Qartë
SKU: 32853317486 Category:

Q&A

1.Q: A është ky origjinal?

A: Të gjitha prodhimet tona janë origjinale.

2.Q: Cili është versioni i produktit?

A: Të gjitha prodhimet tona janë version ndërkombëtar me menunë angleze. Për Produktet Speciale, ne do të shënojmë në përshkrimin e produktit.

3.Q: A keni ndonjë garanci?

A: Ne ju ofrojmë një vit garanci për çdo produkt.

4.Q: Kur do të dërgoni?

A: Normalisht do të dërgojmë në ditë 3 (me përjashtim të festave dhe fundjavave)

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos na kontaktoni.

Faleminderit që erdhët !

peshë1 oz
përmasat10 × 10 × 10 në
Lloji i artikullit

Car DVR

Karakteristika të veçanta

Regjistrimi ciklik, Wide Dynamic Range, Funksioni Wifi, G-sensor, Dual Lens, Vizioni i natës, Regjistrimi i Ciklit, Afati i Kohës dhe Data, Me Mirrorin e Rearview

Karta e kujtesës kërkohet Reding Speed

Class 10

Pixels

200Mega

Touch Screen

po

Regjistrues GPS

Asnje

Modaliteti i Kuvendit

Pasqyrë e pasme

Raporti i ekranit

16: 9

Rezolucioni i kamerës

1920 × 1080

Original-Verpackung

po

Bateri

Built-in

Imazhi i imazhit

Sony Ccd

Maks. Memorie e jashtme

64GB

Format Video

MPEG-4

Shiko kënd

105 ° -140 °

Interface

USB2.0

Korniza për sekondë

30

Numri i lenteve

2

OSD Gjuha

Albanian

Brand Name

yi

Kodi Video

H.264

Prodhuesi i chipseteve

YI

Display Size

4.3 inç

31 shqyrton për YI Mirror Dash Cam Dual Dashboard Kamera Regjistrimi Prekja e ekranit Pamja e pasme e pasme Kamera HD Kamera G Sensori i natës Stock ruse

 1. R *** n -

  Заказ получен, упаковка заводская.

 2. N *** o -

  зеркало отличное, чувствуется качество, me pajisje telefonike pa tela. Për të hequr çmimin 3500 dhe për të blerë një pajisje shtesë me këto pajisje. Просто супер цена. Nuk është e nevojshme që të përmirësohet aftësia e vetme për të gjetur një vend të caktuar, dhe kjo do të ndikojë në vlerësimin e tij për të fituar dhe për të kaluar kohën.

 3. N *** v -

  Kontrolli i kontrollit të sistemit është në rritje. Хорошее зеркало, видно хорошо. Në heqjen e rezultateve të zbulimit, hapësira e mbrojtjes së të dhënave është më e lartë (vizita juaj është e lartë për shkak të moshës dhe të paaftësisë). Качество видео меня устраивает. Производитель проверенный. Рекомендую к покупке.

 4. H *** o -

  Dyqan i mirë, dyqani më i mirë.

 5. E *** o -

  Çdo gjë është në rregull, ofrimi shumë i shpejtë, artikujt janë ashtu si në foto, funksionon :) Unë rekomandoj Shitësin dhe këtë produkt! Faleminderit!

 6. D *** v -

  Спасибо быстрой доставка ... Рекомендую

 7. K *** v -

  соответствует описанию

 8. M *** v -

  Të gjitha të dhënat janë të disponueshme, të gjitha këto janë të disponueshme, të disponueshme, të vlefshme!

 9. V *** v -

  Të gjitha të drejtat janë të rezervuara dhe të mbarojnë. Русского языка в меню нет. Камера заднего вида в комплекте.

 10. A *** a -

  камера заднего вида в комплекте

 11. K *** a -

  Gjithçka funksionon. Faleminderit.

 12. S *** N -

  купил за три рубля с купоном. до москвы в руки принесли через два дня. покупкой доволен. хорочее качество исполнения как устройства, так и качество съемки. установливал сам хоть и далеко не слесарь. машина солярис. të gjithë të ftohtë, me një masë të madhe. ночью пока не ездил, потом дополню.из недостатков-угол поворота объектива по мне так маловат зеркало же нельзя вращать задний обзор ухудшится, бликует экран, нет нашего могучего языка хотя меню вроде понятное. в общем рекомендую

 13. P *** i -

  ENG: Një nga DashCam më të mirë që kam përdorur ndonjëherë. Unë me të vërtetë e vlerësoj opsionin e kamerës së pasme të parkimit. Unë me të vërtetë po e rekomandoj atë pajisje. PL: Një numër i madh i vendeve të punës në pjesën më të madhe. Funkcja tylnej kamery cofania është GENIALNA. Szczerze polecam.

 14. A *** n -

  Për një kohë të gjatë, ju keni nevojë për një pajisje të re në botë për të gjetur fotot e makinave të mrekullueshme. Консенсус вроде найден. Обе камеры работают должным образом. Товаром доволен.

 15. A *** j -

  Hapësira e lirë për 2 nuk ka përfunduar. Mbyll përvojën në artikullin 9 лет Али. Зеркало классное. Dritarja e kamerës do të ndahet në HD të plotë, në distancë në HD. Mbushja e kamerës nuk lejon zbulimin e ekranit të zhdukur, por në të ardhmen do të jetë gjithçka. Ju mund të krijoni një lidhje me telefonat celularë dhe të kërkoni.

 16. M *** z -

  Polecam

 17. Klient -

  në ditët e sotme, për 12 ditën, nuk do të vendoset më në fund për të marrë

 18. R *** n -

  100

 19. S *** v -

  i shkëlqyer

 20. Kështu që -

  Çështjet që kanë të bëjnë me njëri-tjetrin, nuk janë të mjaftueshme për të ndërtuar një tokë të thatë, që do të prodhojë në këtë fushë, nuk do të jetë e mundur, dhe kjo është një kënaqësi e madhe, me një çmim më të mirë!

 21. I *** v -

  Furnizim me energji, cilësi më të mirë, nuk do të ketë më, nuk do të jetë në gjendje për të marrë wifi.

 22. John -

  Produkt shumë i pakët dhe me cilësi të lartë. Unë po ju jap 10 / 10.

 23. Jessica -

  Unë jam shumë i kënaqur me produktin tuaj dhe cilësinë me shpërndarjen

 24. të gjithë -

  Faleminderit për ofrimin e produktit të shkëlqyer.

 25. E *** v -

  Furnizim me RDP, që do të përdoret për të pastruar, për të pastruar. Регистратор сбалансированный. Большой сенсорный экран высокой (+/- HD) четкости, не чета убогим экранчикам продающихся в РФ регистраторов, где диагональ аж целых 2.7 "с непонятным разрешением что-то около 240 * 320 выдается за о ** еть какое достижение. Përsëri, ju duhet të dini se çfarë është, si në DOD RX7W +. Ju lutem mos harroni, por nuk do të lejojë që klientët të kenë një të ardhme të lirë (nuk ka të ardhme në lidhje me këtë takim). Dy telekamerat - përsëriten FullHD, HD - pak më shumë. Shpërthimi i shenjave të koklavitura, në fillim të ekranit si 120-130 * në proces (tipike të tipit 100-110). Hapësira për këtë - paraqitjen e kartave me të holla në pazar. Но в целом - неплохо. Përfaqësuesit ofrojnë shërbime të dobishme për të hyrë në një telefon, blerja mund të konfigurohet me një WiFi të drejtpërdrejtë. Regjizori dhe të gjithë përdoruesit e kompjuterit kanë lidhje me këtë pajisje me telefon (ekrani i qafës së ekranit tërheq mbrapa pa tela), dhe të gjithë përdoruesit e telefonave të mençur në gjuhë të huaja!

 26. A *** n -

  Очень доволен зеркалом. Kërkoni të hyni në treg, të merrni pjesë në aeroporte. Instalimi, çelësi i kapjes së kabllit nuk është më i lartë. Есть английский язык, хотя в принципе, меню и так не сложное. На штатное зеркало встало легко. Камеры потрясают своим качеством съёмки. Ndërprerësit e telefonave të ardhshëm të telefonave të zjarrit ndihmojnë në bllokimin e baterisë, dhe të mbajnë lidhje të ngushta për shkak të zjarrit. Përpjekjet për të kaluar në një vend të sigurtë. Nuk ka komente për: Экран на зеркале занимает оптимальное пространство, есть достаточно свободного места от экрана, к тому же, сквозь изображение экрана все равно не тяжело сфокусировать зрение и увидеть отражение в самом зеркале. Уровней яркостей хватает и для ночной и для дневной езды. Mos lejoni që të hiqni ekranin e ekranit të zjarrit, por nuk do të shihni, dhe ju do të keni një mundësi për të marrë me vete, dhe të merrni më shumë informacione.

 27. I *** v -

  +

 28. N *** v -

  получил, пришло быстро, упаковано хорошо, пока все нравится, поставлю добавлю отзыв

 29. V *** s -

  Хороша якість відеореєстратора, але товар прийшов без заводської упаковки, таке раковення що це повернення.Довгий час даставки.

 30. J *** s -

  pasqyrë vërtet të ftohtë. Cilësia e regjistrimit të të dy kamerave është e lartë. Kamera e pasme mund të shërbejë si një kamion parkimi. Купил на распродаже и хитрожопые джедаи пытались впарить мне рандолевый фуфел взамен. Më pas, pas blerjes dhe shitjes së pasurive të patundshme dhe të Kinës, u përpoqën dhe zvarritën gurët e çmuar. Товар норм, всё работает

 31. Klient -

  Të gjitha anijet e përsosura, relativisht të shpejta, të vendosura në një plas dhe duke punuar në mënyrë të përsosur.

Shto një shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *