ThinkWave Dash Cam F800 PRO Video Regjistrues 1 Kanali i Zi HD Box Car DVR Mikro SD Card Hardwiring Kit

(1 shqyrtim të konsumatorëve)

$406.64 - $446.02

ThinkwareF800Pro 1CH
16GScanDisk 128GScanDisk 32GScanDisk 64G
Qartë
SKU: 1000006670049 Category:

Të gjitha pajisjet e makinave DVR mbështesin 32G në 128G. Disa karta të mëdha për ruajtje Micro SD nuk janë të listuara për shkak të limitit të sistemit.

SHENIM: Ne dërgojmë Samsung 32G në kartën e ruajtjes 128G për të BlackVue dhe ScanDisk 32G për 128G për Thinkware. Ju lutemi na kontaktoni nëse doni të blini në vend sepse është e rëndësishme që të përputheni me njëri-tjetrin.

Nëse keni nevojë për 64G, ose 128G, thjesht mos ngurroni të na kërkoni ose të na leni mesazhe.

---------------------

Kamera e pasme nuk përfshihet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Wi-FiBuilt-në Wi-Fi, GPSBuilt-në GPS
  • Kamera Sony Exmor R CMOS 2.13M IMX291, Rezolucioni i Parë: Full HD (1920 x 1080P)
  • Kapaciteti Micro SD Card 16GB / 32GB / 64GB / 128GB UHS-I
  • Përmbajtja Paketa Përmbajtja e paketës kryesore të kamerës, Montimi me kasetë 3M (1ea), kabllo me puro, mbajtëse kabllosh ngjitëse (3ea), kartë memorieje MicroSD me përshtatës (harxhuese), Udhëzues i fillimit të shpejtë / Karta e garancisë
  • Fuqia e fuqisë: DC 12 / 24V, ETCSecurity LED / LED i gjendjes së punës / Marrësi GPS LED / Wi-Fi LED

SPECIFIKIMET E PËRGJITHSHME

Dimension107 x 60.5 x 32.5 mm (4.2 * 2.4 * 1.18 in) Pesha104.5g (0.23 lbs)

SPECIFIKIMET E DETAJUARA

Mënyrat e Regjistrimit Regjistrimi i vazhdueshëm, Regjistrimi i incidenteve, Regjistrimi manual, Regjistrimi i audios
Sensori G-Sensor3-Axis Accelerometer (3D, ± 3G)

---------------
SISTEMI I MBROJTJES SË LARTË TË TEMPERATURES
Ndërtimi i projektuar posaçërisht për shkarkimin e nxehtësisë dhe sensori i integruar termik i F800 PRO mbrojnë
pajisjen dhe të dhënat e saj kundër nxehtësisë intensive duke e kthyer atë automatikisht për të parandaluar mbinxehje.
TË DHËNAT E GJITHA TË GJITHA TË PËRFSHIRË NËPËRMJET GPS-NDËRTIMIT
Duke përdorur të dhënat GPS në F800 PRO, ajo mund të përcaktojë pikërisht vendndodhjen dhe rrugët e automjetit me shpejtësinë e ngarjes në hartë.
GPS ju ndihmon të vlerësoni me saktësi gjendjen e aksidentit duke ju ofruar shpejtësinë e automjetit,
drejtimin e përplasjes dhe ashpërsinë e ndikimit. DASH CAM jo vetëm që regjistron pamjet e vozitjes
por gjithashtu mund të përdoret për të ndjekur dhe për të kujtuar rrugët e kaluara të makinës, pavarësisht nëse janë rrugët e punës apo të pushimeve.

* F800 PRO vjen me GPS të integruar
VIEWER PËR VLERËSIMIN E VIDEOVE TË QARKULLUARA DHE TË QËNDRUARA
Ndërfaqja intuitive dhe e thjeshtë për t'u përdorur e THINKWARE DASH CAM ju lejon një shikim të lehtë dhe të përshtatshëm të videove tuaja të regjistruara.
Përmes shikuesit PC ose Mac, mund të riprodhoni dhe shkarkoni video të regjistruara së bashku me historikun e rrugës dhe regjistrimin e shpejtësisë.
Gjithashtu mund të ndryshoni cilësimet e kamerës së kartës, formatoni memo

peshë0.8 oz
përmasat25 × 20 × 20 në
Lloji i artikullit

Car DVR

Korniza për sekondë

60

Modaliteti i Kuvendit

Regjistrues portativ

Bateri

Asnje

Interface

Mikro SD / TF, Wi-Fi

Regjistrues GPS

Asnje

OSD Gjuha

Koreane, frënge, spanjolle, gjermane, ruse, portugeze, italiane, japoneze, ruse, anglisht, kineze (thjeshtuar)

Pixels

≤300Mega

Imazhi i imazhit

Sony IMX291

Numri i lenteve

1

Maks. Memorie e jashtme

128G

Karakteristika të veçanta

Bult në GPS, Regjistrimi ciklik, Wide Dynamic Range, Funksion WiFi, G-sensor, Vizioni i natës, Regjistrimi i Ciklit, Zbulimi i Lëvizjes, Mikrofoni, Kapacitorët e Super, Të Tjera, Zoom Digital

Format Video

MP4

Kodi Video

H.264

Rezolucioni i kamerës

1920 × 1080

Shiko kënd

105 ° -140 °

Karta e kujtesës kërkohet Reding Speed

Class 10

Raporti i ekranit

Asnje

Touch Screen

jo

Original-Verpackung

po

Jeta bateri

NA

Brand Name

THINKWARE

Prodhuesi i chipseteve

Sony

Display Size

Asnje

shqyrtim 1 për ThinkWave Dash Cam F800 PRO Video Regjistrues 1 Kanali i Zi HD Box Car DVR Mikro SD Card Hardwiring Kit

  1. I *** a -

    Kërkoni ndihmë për ndihmë për ndihmë dhe ndihmë në ndihmë. Nuk mund të ankohet, dhe nuk ka lidhje me një kompjuter në lidhje me të. Mbështetje për të arritur në rrugën tuaj - kjo skenë është 2.4.2. Kjo është një çështje e rëndësishme për të marrë një referendum, për të kuptuar, për të kuptuar, për të gjithë. Për një kohë të gjatë, ata janë duke kërkuar për këtë, por tani 4 nuk është ende në gjendje për të kërkuar. Kjo faqe ka të bëjë me paraqitjen e reklamave për të shikuar videot. К nuk është në linjë Merrni me një numër më të madh në 11.11 për 16 skedar.

Shto një shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *