Zbritje

Rexing V1P Pro Dual 1080p Full HD Front dhe Rear 170 Shkallë Wide Angle Wi-Fi Dash Car Dash me Built-in GPS Logger

(12 komente të konsumatorëve)

$198.10 - $213.70

16G32G64GBAsnje
Qartë
SKU: 32945352760 Category:
 • Regjistrimi i plotë i kanaleve të dyfishta HD: Kamerat e përparme dhe të pasme rekordojnë 1080p video @ 30fps. FUSHA DYNAMIKE WIDE lejon çdo aparat të performojë në mënyrë optimale në situata me dritë të ulët duke e rregulluar me kujdes ekspozimin. 170 DEGREE ULTRA WIDE ANGLE LENSES në të dy kamerat hapen për të kapur pamje gjithëpërfshirëse të mjedisit të tyre.
 • GPS-NDËRTIMI: GPS-i i Brendshëm GPS ju lejon të shënoni kohën, datën, vendndodhjen dhe informacionin e shpejtësisë për të gjitha regjistrimet tuaja pa pasur nevojë për një pajisje shtesë të veçantë.
 • WI-FI CONNECT: Shikoni, ruani dhe ndani regjistrimet e kamerave me rryma pa tel në pajisjen tuaj mobile me përdorimin e një ndërfaqeje të aplikacionit.
 • SUPERCAPACITOR: Fuqia është dorëzuar nga një supercapacitor, një alternativë premium për një bateri litium-jon e cila përmban një rezistencë të zgjeruar të temperaturës ndaj klimës së nxehtë dhe të ftohtë.
 • REGJISTRIMI I SIGURTË: Regjistrimet ndahen në segmente. Kur të arrihet kufiri i magazinimit në kartën e kujtesës, regjistrimet e reja automatikisht do të mbizotërojnë regjistrimet më të vjetra. Kur sensor G zbulon një përplasje, videoja aktuale është e mbyllur, duke siguruar që pamjet e rëndësishme mbahen të mbrojtura. Mbështet klasën 10 ose kartat më të mëdha mikro SD deri në 128GB në madhësi (nuk përfshihen)
 • .

  Karakteristikat inovative

  Full HD Dual Channel

  Të dy kamerat kapin 1080p (1920 × 1080) video në kuadrin 30 për sekondë. Secili aparat fotografik është gjithashtu i pajisur me lentë 170 ultra të gjerë për një gamë maksimale shikueshmërie.

  GPS e brendshme

  Regjistri i brendshëm GPS ju lejon të shënoni kohën, datën, vendndodhjen dhe informacionin e shpejtësisë për të gjitha regjistrimet tuaja pa pasur nevojë për një pajisje shtesë të veçantë.

  Built-in Wi-Fi

  Transferoni regjistrimet e kamerave të dasheve në telefonin tuaj të zgjuar ose në tabletë mbi Wi-Fi duke përdorur një ndërfaqe aplikacioni. Kjo e bën më të lehtë se kurrë të ndani pamjet nga udhëtimet tuaja.

  Wide Dynamic Range

  Ekspozimi automatikisht ndreqet automatikisht për të krijuar pamjet e balancuara në çdo gjendje të lehtë, ditën ose natën.

  Dizajn Reliable

  Supercapacitor

  Përdorimi i një supercapacitor për të ofruar energji siguron një avantazh të rëndësishëm për besueshmërinë afatgjatë mbi kamerat e bllokuara me bateri.

  Rezistenca në temperaturë

  E ndërtuar për të përballuar klimat ekstreme, kamera mund të funksionojë mirë në temperatura të larta deri në 176 ° F dhe deri në -20 ° F.

  Regjistrimi i ciklit

  Asnjëherë mos u shqetësoni për mbarimin e magazinimit. Regjistrimet e reja do të overwrite automatikisht regjistrimet më të vjetra kur karta e kujtesës është e plotë.

  Zbulimi i Përplasjes

  Nëse zbulohet një përplasje, videoja aktuale do të mbyllet. Videot e mbyllura kurrë nuk do të mbishkruhen nga Regjistrimi Loop, duke siguruar që pamjet e rëndësishme të mbahen të sigurta.

  informacion shtese

  Kërkesat e Kamera

  Klasa 10 (ose më e lartë) Kartela e memories Micro SD / SDHC / SDXC. Madhësitë e kujtesës të mbështetura variojnë nga 16GB në 128GB (nuk përfshihen).

  Karta Rekomandimi: Kingston Canvas Go! Mikro SD (foto lart)

  SHËNIM: Ju lutemi mos përdorni kartat SanDisk Ultra me kamerat tona.

  Përmbajtja Paketa

  • Rexing V1P Pro Dash Kamera
  • Full HD Kamera e pasme + kabllo (20ft)
  • Lidhësja e energjisë në makinë (12ft)
  • 3M ngjitës ngjitës
  • Kabllo kompjuterike USB
  • Manuali i perdoruesit

  Accessories Fakultativ

  • Kit Rexing Mini-USB Hardwire
  • Rexing QC2.0 Ngarkues për vetura
  Përditësimet e firmuerëve

  Për të plotësuar reagimet tuaja, ne po përmirësojmë vazhdimisht produktet tona përmes përditësimeve të firmuerëve.

  Rezolucioni maksimal i videos1080p2160p1080p + VGA2160p [Single] 1080p [Dual]2160p [Single] 1080p [Dual]2160p [Single] 1080p [Dual]
  Kamera TypeFrontFrontFront + RearFront + RearFront + RearFronti + Brenda
  Mbështetja e Kamera Mbrapa
  Wi-Fi
  Mbështetje GPS LoggerfakultativfakultativfakultativfakultativBuilt-infakultativ
 • â € <
peshë0.7 oz
përmasat18 × 14 × 10 në
Lloji i artikullit

Car DVR

Korniza për sekondë

30

Prodhuesi i chipseteve

Novatek

Modaliteti i Kuvendit

Lloji i fshehur

Bateri

Built-in

Interface

Micro SD / TF, AV-Out, Wi-Fi

Regjistrues GPS

I brendshëm

OSD Gjuha

Arabisht, Spanjisht, Italisht, Japonisht, Kinezisht (Tradicionale), Kineze (Thjeshtuar), Frëngjisht, Gjermanisht, Rusisht, Portugalisht, Anglisht, Hollandisht

Display Size

<3 "

Pixels

500Mega

Imazhi i imazhit

1 / 3 "Sony Ccd

Numri i lenteve

2

Maks. Memorie e jashtme

128G

Karakteristika të veçanta

Vëzhgimi në kohë reale, Wide Dynamic Range, G-sensor, Led Display, Vizioni i natës, Bult në GPS, Regjistrimi ciklik, Funksioni Wifi, GPS Tracker, Lente Dual, Bilanci Automatik i Bardhë, Regjistrimi Cikli, Detector Radar, Afati kohor dhe Data, Me Mirrorin Rearview

Format Video

AVI, MPEG-4

Kodi Video

H.264

Rezolucioni i kamerës

1920 × 1080

Shiko kënd

165 °

Karta e kujtesës kërkohet Reding Speed

Class 10

Raporti i ekranit

4: 3

Touch Screen

jo

Original-Verpackung

po

Jeta bateri

Mins 5

Brand Name

REXING

12 shqyrton për Rexing V1P Pro Dual 1080p Full HD Front dhe Rear 170 Shkallë Wide Angle Wi-Fi Dash Car Dash me Built-in GPS Logger

 1. R *** n -

  קיבלתי את המוצר מהר מאוד. Shko tek faqja Mbështetje e menjëhershme e ngjyrës ++

 2. Klient -

  Faleminderit për kabllon

 3. V *** o -

  Camara de muy buena calidad, me të vërtetë e bukur nga REXING funcionando perfectamente në envio rapido, recomiendo este vendedor dhe artikujt që janë të bardhë nga bui kalidad.Gracias !!

 4. I *** e -

  produkt i mirë

 5. H *** a -

  Produkti është shumë i mirë. Paketimi është profesional dhe produkti është pikërisht siç përshkruhet. Shitësi ka rekomanduar shumë. Faleminderit për dhuratë kit hardwire.

 6. N *** v -

  super

 7. Kështu që -

  Excelente Dashcam, që përfshin një skedë, excelente kalendarin dhe ambasadat, si dhe audio dhe video, vjen me të gjitha nevojat tuaja për të parë punën tuaj, instalimin dhe konfigurimin.

 8. Klient -

  Shumë anije shumë të shpejtë! duket si një aparat fotografik i shkëlqyeshëm, por unë mendoj vetëm koha do të tregojë.

 9. R *** s -

  kjo hyrje është në dispozicion për 30 dhe ju e përsërisni gjendjen tuaj të përditshme dhe nuk jeni të gatshëm për të instaluar këtë pajisje

 10. E *** i -

  Vazhdo të hapet, Жаль упаковка не очень хорошая. Për çmimet më të ulta ju mund të merrni më shumë dhe më shumë, ose nuk keni nevojë për një sondazh të thjeshtë për të gjetur. После установки возможно дополню отзыв

 11. R *** o -

  Kam dashuri e madhe, unë do të blej një tjetër në makinën time tjetër.

 12. N *** v -

  2 ka një lidhje të ngushtë. almağa dəyər.

Shto një shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *