Zbritje

Pruveeo H1-Plus Dash Cam 1080P Full HD 170 Shkallë Wide Angle Car Dvr Kamera për Makina

$59.99 - $69.59

16G32GAsnje
Qartë
SKU: 32918299814 Category:

specifikimet:
Madhësia e ekranit LCD: 2.0 inç
Lente: 170 gradë lente qelqi të plotë
Rezolucioni i videos: 1080P FHD / 720P HD
Formati i skedarit: Video: MOV, Foto: JPG
Regjistrimi i loop: Mbështetje
Regjistrimi audio: Ndezur / Fikur
Mikrofoni / Kryetari: Mbështetje
Sistemi i Gjuhës: Anglisht
Data Koha Mark: Mbështetje
Wide Dynamic Range: Mbështetje
Lloji i Interface: Mini USB
Futja e energjisë: DC 5V
Bateri: Asnjë bateri, por një kondensator i integruar
Butoni i Mbylljes së Emergjencave: Mbështetje
Funksioni i rikuperimit të skedarit të fuqisë: Mbështetje
Karta e kujtesës: Mbështetni deri në 128GB Class10 Micro SD Card

Pruveeo H1 Plus Dash Cam

320-shkallë Rradhës

320-shkallë rrotulluese 170-shkallë kënd shikimi me rezolucion të lartë me kënd të gjerë lente për Uber, Lyft, taksi, limos, etj Ju mund të bëni brenda ose jashtë makinës.

â € <

3M Ngjitës ngjitës dhe thithje

Paketa Përfshin: H1-Plus Dash Cam Ngarkimi i kabllit në veturë Mundësuar nga kondensator i brendshëm Mundësuar nga Capacitor i brendshëm, ai ka rezistencë më të madhe të nxehtësisë deri në shkallën 180 Fahrenheit.

Regjistrimi i videos me HD të plotë

FULL HD 1920 × 1080 Regjistrimi në 30 fps. Dash cam punon automatikisht. Fillon regjistrimin kur motori është ndezur dhe ndalet kur është fikur. Regjistrimi në intervalin loop në mikro SD Card. Këshilla: Madjet e kujtesës mbështetëse janë 16GB, 32GB, 64GB dhe 128GB. Formati i parazgjedhur i skedarëve për kartat 64GB dhe 128GB është NTFS, formatoni atë në exFAT në kompjuterin tuaj dhe pastaj formatoni përsëri në kamerën e kartës para se ta përdorni. Ne rekomandojmë kartat MikDisk & Transcend High Endurance micro SD.

peshë0.4 oz
përmasat16 × 12 × 8 në
Lloji i artikullit

Car DVR

Karakteristika të veçanta

Regjistrimi ciklik, Wide Dynamic Range, G-sensor, Led Display, Vizioni i natës, Bilanci Automatik i Bardhë, Regjistrimi i Ciklit, Afati i Kohës dhe Data, Kapacitorët e Super

Interface

Mikro SD / TF, AV-Out, USB2.0

Karta e kujtesës kërkohet Reding Speed

Class 10

Brand Name

PRUVEEO

OSD Gjuha

Frëngjisht, Spanjisht, Gjermanisht, Rusisht, Italisht, Japonisht, Kinezisht (Tradicionale), Anglisht, Kinezisht (Thjeshtuar)

Touch Screen

jo

Format Video

AVI

Regjistrues GPS

Asnje

Display Size

<3 "

Modaliteti i Kuvendit

Regjistrues portativ

Prodhuesi i chipseteve

Novatek

Rezolucioni i kamerës

1920 × 1080

Original-Verpackung

po

Raporti i ekranit

4: 3

Maks. Memorie e jashtme

128G

Imazhi i imazhit

Sony IMX323

Numri i lenteve

1

Korniza për sekondë

30

Kodi Video

H.264

Bateri

Asnje

Shiko kënd

150 ° -160 °

Pixels

500Mega

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhuni të parët për të shqyrtuar "Pruveeo H1-Plus Dash Cam 1080P Full HD 170 Shkalla Wide Angle Car DVR Kamera për Makina"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *