Zbritje

Pruveeo D7 Makina Dvr 4K WIFI Dash Cam Makina Kamera

(1 shqyrtim të konsumatorëve)

$58.99 - $73.15

16G32G64GBAsnje
Qartë
SKU: 32919210988 Category:

Revolucioni Visual 2160P Ultra HD

Zinxhiri NT96663 i industrisë, i pajisur me chip sensor OV4689 ultra-definicion të lartë. Si definicion i lartë, delikate dhe i fuqishëm, duket se është shumë intensive. D7 do të ndajë me ju stuhinë vizuale 2160P Ultra HD.

2160P Ultra HD është më i qartë sesa HD

2160P Ultra HD është një standard në zhvillim për analizimin e filmave dixhital dhe përmbajtjes digjitale. Është 60% më e qartë se 1440P dhe 2 e zakonshme herë më e qartë se 1080P! Efekti i qitjes është i ndritshëm, shumë i qartë dhe detajet janë të bukura.

1080p / 60fps, cilësia e fotove është më delikate Dvr e makinave të zakonshme mund të regjistrojnë kornizat 30 në rezolucion 1080p, i cili është i lehtë për t'u turbulluar me shpejtësi të lartë dhe prodhon smear, ndërsa dvr e makinës Rexing mund të regjistrojë 1080p / 60fps, shpejtësi në një video të qartë, të pasura në detaje, efekti është i krahasueshëm me kamerat sportive.

Mbështetja e lidhjes WIFI Kur një polic i trafikut duhet të marrë dëshmi në një mosmarrëveshje, dvr e zakonshme e makinave duhet të përdorë një lexues letrash me bira për të lidhur kartën TF në kompjuter. Pas një operacioni të rëndë, mund të shikohet rishikim i videos. D7 makinë dvr Rexing vetëm ka nevojë për të hapur telefonin celular APP dhe për të lidhur Dvr makinë WIFI, policia e trafikut mund të shikoni rishikim video në vend.

peshë0.5 oz
përmasat10 × 7 × 7 në
Lloji i artikullit

Car DVR

Karakteristika të veçanta

Regjistrimi ciklik, Wide Dynamic Range, Funksioni Wifi, G-sensor, Led Display, Vizioni i natës, Bilanci Automatik i Bardhë, Regjistrimi i Ciklit, Zbulimi i Lëvizjes, Afati dhe Afati i Kohës

OSD Gjuha

Arabisht, Frëngjisht, Spanjisht, Gjermanisht, Rusisht, Italisht, Japonisht, Kinezisht (Tradicionale), Holandisht, Anglisht, Kinezisht (Thjeshtuar)

Interface

Mikro SD / TF, AV-Out, Wi-Fi, USB2.0

Modaliteti i Kuvendit

Lloji i fshehur

Karta e kujtesës kërkohet Reding Speed

Class 10

Brand Name

PRUVEEO

Touch Screen

jo

Format Video

AVI

Regjistrues GPS

Asnje

Display Size

<3 "

Prodhuesi i chipseteve

Novatek

Raporti i ekranit

16: 9

Rezolucioni i kamerës

1920 × 1080

Original-Verpackung

po

Shiko kënd

170 °

Bateri

Built-in

Maks. Memorie e jashtme

64GB

Imazhi i imazhit

Sony IMX323

Numri i lenteve

1

Jeta bateri

Mins 5

Kodi Video

H.264

Pixels

500Mega

Korniza për sekondë

60

shqyrtim 1 për Pruveeo D7 Makina Dvr 4K WIFI Dash Cam Makina Kamera

  1. A *** o -

    Видеорегистратор шел очень долго - 2месяца! И почему-то через Латвийскую таможню. Ajo është një agjent i mirë, i aftë për të zbuluar, është i aftë për të jetuar. Выглядит солидно. Рекомендую.

Shto një shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *