Zbritje

Pvrveeo Car Dvr D700 7-Inch Touch Screen Backup Kamera Dash Cam Front dhe Dual Channel e pasme me pamje nga pasme Kamera e kundërt

(1 shqyrtim të konsumatorëve)

$59.99 - $69.59

16G32GAsnje
Qartë
SKU: 32915197891 Category:

Rreth Pruveeo Një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e angazhuar në elektronikë të konsumit R & D, prodhimit dhe shpërndarjes që themeluar që nga 2000. Industritë kryesore përfshijnë Dash Cam, Action Camera, Tablet PC, dhe pajisje navigimi GPS. Me pajisje të avancuara dhe një ekip me eksperiencë në R & D, ne i kushtojmë vetes reformës dhe inovacionit të produkteve digjitale. Ne kemi punuar me shumë udhëheqës botëror OEM / ODM klientë. Produktet tona janë pranuar gjerësisht nga klientët nga më shumë se vendet 20 në të gjithë botën.

7 "Ekran me prekje për lehtësinë e përdorimit

Specifikimet: Madhësia e ekranit: 7 inç Lente e përparme: Lente 150 me xham të plotë Xhindos 1080P / 720P (30fps) Lente e pasme: 90 gradë Rezolucioni i pasëm i videos: VGA 480P (30 fps) Formati i skedarit: Video: AVI, Foto : JPG Loop Recording: Mbështetje Asistencë me mbingarkesë / PARKING: Mbështetje Audio Regjistrimi: On / Off Mikrofoni / Gjuha: Mbështetje Sistemi i gjuhës: Anglisht Data Time Mark: Mbështetje Wide Dynamic Range: Mbështetje Interface Type: Mini USB Power Input: DC 5V

Shfaqja automatike e imazhit të parkimit

Bateria e integruar: 320 mA

Paketa e Përmbajtjes: Pruveeo D32 Dash Cam Kamera e pasme (i papërshkueshëm nga uji) Kamera e pasme e kameras (10ft) Ngarkimi me makinë në makinë Kabllo (700ft) Manuali i Përdoruesit Dyfishtë-lente Rearview Mirror Dash Cam Pruveeo D700 cam dash ka dy kamera dhe 7 inç pasqyrë e pasme. Gjatësia e kamerës së pasme (WATERPROOF) është këmbët 19. Kur jeni të nderuar, ekrani do të shfaqë automatikisht imazhin e kamerës së pasme. Instalim dhe operim i thjeshtë Vendosni lehtë mbi pasqyrën tuaj të pasme të pasme dhe instaloni kabllin brenda kabinës së veturës dhe futeni në çakmak. Ju vetëm duhet të lidhni tela RED në dritat tuaja rezervë (12V).

peshë0.7 oz
përmasat34 × 9 × 8 në
Lloji i artikullit

Car DVR

Karakteristika të veçanta

Regjistrimi ciklik, Vëzhgimi në kohë reale, Wide Dynamic Range, G-sensor, Led Display, Dual Lens, Night Vision, Bilanci Automatik i Bardhë, Regjistrimi i Ciklit, Afati i Kohës dhe Data, Mikrofoni, Me Mirrorin Rearview

Interface

Mikro SD / TF, AV-Out, USB2.0

Karta e kujtesës kërkohet Reding Speed

Class 10

Pixels

200Mega

Brand Name

PRUVEEO

OSD Gjuha

Frëngjisht, Rusisht, Portugalisht, Italisht, Japonisht, Kinezisht (Tradicionale), Anglisht, Kinezisht (Thjeshtuar)

Touch Screen

po

Format Video

AVI

Regjistrues GPS

Asnje

Modaliteti i Kuvendit

Pasqyrë e pasme

Raporti i ekranit

16: 9

Display Size

7Inches

Rezolucioni i kamerës

1920 × 1080

Original-Verpackung

po

Bateri

Built-in

Jeta bateri

5 min

Maks. Memorie e jashtme

64GB

Kodi Video

MJPG

Imazhi i imazhit

Sony IMX323

Korniza për sekondë

30

Numri i lenteve

2

Shiko kënd

150 ° -160 °

Prodhuesi i chipseteve

generalplus

Function1mirror

Funksioni2: kamera e makinave dvr

Funksionale3hjete kamera lente

Function4: me dy kamera

shqyrtim 1 për Pvrveeo Car Dvr D700 7-Inch Touch Screen Backup Kamera Dash Cam Front dhe Dual Channel e pasme me pamje nga pasme Kamera e kundërt

  1. K *** a -

    cumple su función.

Shto një shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *