Zbritje

Original Podofo A2 Makinë DVR Kamera G30 Full HD 1080P 140 Shkalla Dashcam Video Regjistrues për Makina Night Vision G-Sensor Dash Cam

(56 komente të konsumatorëve)

$19.35 - $30.79

KinëFederata Ruse
Jo kartëme 16G Cardme 32G Card
Qartë
SKU: 32281880884 Category:

Orë origjinale Podofo Night Vision Full HD 1080P 140 Kamera dixhitale Kamera DVR Kamera Regjistrimi G-sensor CMOS Sensor 2.7 "Regjistrues Video Mini DVR G30

aparat fotografik me kamerë, aparat fotografik me kamerë të plotë HD, kamera dvr e kamerës, kamera DVR, kamera dvr, dvr, dvr, mini dvr, dvr makinë, cam kamera, dash kamera, dashcam, kamera dash, kamera auto, kamera kamera, , regjistruesi i videove, kamera e zgjuar e makinave, kamera inteligjente me dash, aparat fotografik me kamerë, videokamera e makinave, kamera e makinave, regjistruesi i makinës, vizioni i natës, kutia e zezë, dashcam plotë hd 1920 × 1080 dashcam plotë hd;

Karakteristika:

- Vëllimi super i vogël, rrjeti i drejtpërdrejtë i makinave nuk do të bllokojë vijën e parë, video registrator
1080 p ultra wide Angle lente dizajn perfekt kombinimi,
më i përshtatshëm në raste të ndryshme një shumëkëndësh, video me rezolucion të lartë video
- Sensori i integruar 1 / 3 shkalla e ulët e zhurmës është cilësi e lartë, në vendet e errëta për të kapur pamjen ultra të qartë
- Ngarkesa e integruar e energjisë elektrike të litiumit gjatë funksionimit të videos
- Mikrofon / altoparlant i integruar
- Mbështetni kartën Micro TF me kapacitet të lartë
- Funksioni i videove të nisjes së makinës automatikisht
- Me funksionin e fillimit të vonesës, të parandaluar dëmtimin e makinerive momentale impuls makine aktuale
- G-SENSOR

specifikimet:

 • > G-Sensor: Mbështetje
 • > LCD Madhësia e ekranit: 2.7 LTPS 16: 9
 • > Chip: podofo
 • > Lens: 140 shkallë A + klasën me rezolucion të lartë ultra-kënd të gjerë lente
 • > Formati i Dosjeve: AVI.
 • > Sensori i imazhit: AR0330
 • > Rezolucioni i videos: 1920 * 1080; 1280 * 720; 848 * 480; 640 480 *
 • > Regjistrimi i formatit Video: AVI, Audio: AAC
 • > Gjuha: Portugalisht / Anglisht / Rusisht / thjeshtuar / tradicionale kineze / japonisht / frëngjisht / spanjisht / gjermanisht / italisht
 • > Rrjedha e vazhdueshme e videos: Seamless Loop Recording, mos e humbni sekondën
 • > Automatikisht Ndizeni / fikni: Mbështetni ndezjen automatike të ndezjes, fikni mbylljen
 • Ndërfaqja: Mbështet USB; HDMI;
 • > Zbulimi i lëvizjes: Mbështetje
 • > Vizioni i natës: Mbështetje
 • > Sinkronizimi i kohës: Mbështetje
 • > Formati i fotos: 500W
 • > Mbështetje TF (MAX32GB)
 • > Stereo e integruar: Mbështetje
 • > Formati i videos: PAL / NTSC
 • > Frekuenca: 50HZ / 60HZ
 • > Funksioni USB: USB-Disk, Kamera PC-je, Ngarkimi
 • > Ndërfaqja e energjisë: 5V 1A
 • > Sistemi kërkon: Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7, Ma

Paketa përmban:

1x Origjinale Podofo G30 Makinë Kamera DVR (Zi / Argjend / Ari)
Kllapa 1x për kamerë makinerie
Ngarkuesi i makinës 1x Për kamerën e makinës Dash
1x Kablloja USB për karrocat e makinave
1x Doracaku i Përdorimit për Kamera të Makinave

Mirësi kujtoj:

1.It ka nevojë për një kartë micro SD, e cila duhet të jetë origjinale dhe me shpejtësi të lartë C10, 4-32GB.Be kujdesshëm ka shumë kopje në Marke
2. Mos e ngarkoni me anë të kabllit usb nga kompjuteri, ju lutem ngarkoni me anë të ngarkuesit të makinës 12V.
Ajo mund të djegë motherboard nëse është në kamion të fuqisë 24v, ju lutem shtoni një konvertues 24v në 12v.
3. Për të mbajtur makinën të sigurt, pasi temperatura e makinës është shumë e lartë kur jashtë në verë, nëse bateria e madhe do të jetë e lehtë të shpërthejë, kështu që bateria e DVR-ve të makinave prodhohet shumë e vogël. Bateria është vetëm për të ruajtur videon kur ndizet papritmas. Prandaj ju lutemi të ngarkoni nëpërmjet ngarkuesit të makinës kur përdoret.
4. Si të regjistroni regjistrimin?
a> Ju lutemi të aktivizoni regjistrimin e ciklit në menynë.
b> Formoni kartën në kamera përpara se të përdorni.
c> Ju lutemi të ndizni ose të hiqni sensorin G për shkak të ndjeshmërisë së lartë, do të kurseni shumë video të cilat nuk mund të mbulohen me cikël, kështu që kartela të plotësohet së shpejti, atëherë ndalon videon.
5. Shiko këndin:
Këndi që shfaqet në ekran nuk është këndi i shikimit, ju lutemi luani videon në kompjuter, do të jetë më i madh dhe më i qartë sesa në gjendjen civile.

Kamera e makinave, kamera dash, dvr makinë, dvr, dashcam, video DVR15196, video regjistruesit për makinat, regjistrohen, Video Recorder, regjistrues Video, automjeteve të regjistrit, DVR video, regjistrues video për makinat, Regjistrues video, regjistrohen, Video Regjistrues; ; DVR; Videoregjistrues; Regjistrues të videove të makinave; Regjistrues; Regjistrues i makinave; Dvr

peshë0.35 oz
përmasat20 × 14 × 12 në
Lloji i artikullit

Car DVR

OSD Gjuha

Koreanisht, Tailandisht, Frëngjisht, Spanjisht, Gjermanisht, Rusisht, Portugalisht, Italisht, Japonisht, Rusi, Kinezisht (Tradicionale), Anglisht, Kinezisht (Thjeshtuar)

Karakteristika të veçanta

Regjistrimi ciklik, Drita e udhëhequr, Vëzhgimi në kohë reale, G-sensor, Led Display, Vizioni i natës, Karta SD / MMC, Regjistrimi i ciklit, Zbulimi i lëvizjes, Afati kohor dhe data

Interface

Micro SD / TF, USB2.0, HDMI

Maks. Memorie e jashtme

32G

Karta e kujtesës kërkohet Reding Speed

Class 10

Format Video

AVI

Brand Name

podofo

Regjistrues GPS

Asnje

Modaliteti i Kuvendit

Regjistrues portativ

Raporti i ekranit

16: 9

Jeta bateri

Asnje

Rezolucioni i kamerës

1920 × 1080

Original-Verpackung

po

Bateri

Built-in

Touch Screen

jo

Kodi Video

MJPG

Numri i lenteve

1

Korniza për sekondë

30

Imazhi i imazhit

1 / 4 Ngjyra Cmos

Pixels

500Mega

Prodhuesi i chipseteve

podofo

Display Size

2.7 "

Shiko kënd

140 °

56 shqyrton për Original Podofo A2 Makinë DVR Kamera G30 Full HD 1080P 140 Shkalla Dashcam Video Regjistrues për Makina Night Vision G-Sensor Dash Cam

 1. S *** s -

  Товар пришёл через месяц. Упаковка была обычной с вакуумным пакетом. Камера работает хорошо в принципе. Снимает отлично как ночью, так и днем. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Продавец общался хорошо и ответил на все вопросы быстро.

 2. S *** v -

  Получил, все работает) спасибо продавцу)

 3. P *** n -

  Качество видео хорошее, выглядит очень достойно, комплектация хорошая. Пришёл за полторы недели

 4. A *** v -

  Пришёл быстро, все ок

 5. D *** a -

  Очень классный и удобный, упаковано всё отлично, даже приехал в коробочке и с паралоном

 6. A *** v -

  Të gjithë

 7. A *** v -

  Регистратор пришел быстро, качество хорошее, упакован отлично! do të punojë, do të fillojë, do të kthehet në rrugë!

 8. P *** d -

  товаром довольна, të gjitha punët, në комплекте есть провода

 9. S *** r -

  Mbajeni në Москву за два дня, принесли до двери. Очень доволен. Работу не проверял. Të gjithë janë të kujdesshëm. Рекомендую

 10. V *** v -

  регистратор отличный) стаит домег денег) очень быстро отправили и доставили прям домой за 4 дня) здорово) спасибо !!!

 11. D *** v -

  Të gjitha gjërat!)

 12. S *** a -

  Të gjitha të drejtat janë të rezervuara, dërgoni mesazhin 10 në ditët e sotme. Очень лёгкий. Спасибо продавцу, рекомендую.

 13. A *** v -

  хороший регистратор. радио фонит от зарядки

 14. A *** n -

  Shpërndajeni. Рекомендую.

 15. A *** v -

  за эти деньги супер

 16. A *** y -

  товар полностью отслеживался, пришёл за 20 днем, но почта России как всегда подвела 2 недели искали в почтовом отделении, продавец общительный, посодействовать в поиске посылки, продавца рекомендую, отправил быстро пришло быстро, но наша почта это пи ... .ц

 17. O *** n -

  Dhënia 3 është një ditë e mirë. Работает всё супер. Ночное время номера читаются.

 18. S *** I -

  качественный регистратор, рекомендую.

 19. E *** r -

  регистратор хороший, изображение отличное и соответсвенно памяти на карте маловато т.е. dërgimi i tij në 8 do të zëvendësojë atë në çastet e hapura. Përmirësoni cilësinë, por nuk jeni të sigurtë. Në ditët e fundit, 23 дня. Продавца рекомендую.

 20. V *** n -

  качество достойное. në të njëjtën kohë dhe në ditët e sotme dhe në të ardhmen. быстро снимается с крепления

 21. V *** y -

  Регистратор нормальный, работает. Shërbimet e sigurimit janë të vlefshme, dhe ato nuk janë më të mira për punën e tyre, por kërkojnë çmime më të ulëta për shërbime. В общем рекомендую.

 22. G *** a -

  Kjo është një kënaqësi për të parë që ju preferoni, kjo është më e përshtatshme për ju. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara, të gjitha, të cilat nuk janë në punë.Këtuat në 32GAB, furnizimi me RDP. Перевод есть на русский. Поработает- отзыв дополним.

 23. E *** a -

  Очень, очень быстро! Të gjithë ju duhet të mësoni dhe të merrni më të mirë !!!! Më e lehtë për të shitur.

 24. E *** n -

  Furnizim me energji elektrike në ditët e sotme dhe në radhë. Fleksibilizohem në planin e automjetit. Shihni në mënyrë të padëshiruar hyrjen në flluskë pas kalimit të zjarrit. По качеству видео общую обстановку видно и хорошо

 25. R *** r -

  товар не пришел, продавец вернул деньги, nuk duhet të jetë e ëmbël

 26. M *** v -

  камера крутая. принес курьер к дому. të gjitha të punësuarit.

 27. K *** k -

  Të gjitha ato

 28. E *** v -

  Duke klikuar në butonin 19, (22), XNUMX është një nga ata që duan të hyjnë në rrugë, dhe ata janë të përfshirë në një rresht. Доставка получилась очень быстрая! Упаковано хорошо, дошло в целости и сохранности. Полностью соответствует описанию. Në hapësirën e përdorimit të telefonisë celulare, përdorimi i kabllit për komandën, pajisjet, dhe pajisjet për qetësin rus. Автоматически включается при заводе двигателя и выключается при парковки, имеется датчик движения и удара. Çështjet e regjistrimit nuk janë të lehta, për të mirën e tyre, për të gjetur dhe për të shpëtuar. Nuk ka të dhëna për të, por për shkak se nuk do të ketë. Меню на русском. Çdo gjë që ju duhet të bëni është të punoni, por ju jeni të sigurt.

 29. G *** s -

  Qetësohuni për të marrë paratë.

 30. P *** y -

  Përgatitet 12.04.19 për të luajtur në 20.04.19г. Забрал 22.04. Коробка целая. Всё в комплекте. Vendosja e një modeli të thjeshtë, fikja e klipit në skedën më të vogël të skedës nuk ekziston. В общем товар рекомендую. Në ходе использования отзыв дополню

 31. L *** s -

  Lajm i mirëpritur.Muy buena prezantim, se ve de buena calidad. Solo queda instalarla. Gracias.

 32. K *** a -

  Регистратор работает две недели. Të gjithë. Большой экран. Хорошая резкость. Муж теперь такой же хочет. Спасибо !!!

 33. N *** M -

  Të gjitha të drejtat janë të rezervuara

 34. B *** v -

  Dërguari i 8 ditë (furnizimi me RDP) kungull në shtëpi. Nuk keni nevojë të bëni, por, në kohën e lirë, ju duhet të mësoni një gjuhë të huaj, jo në gjuhë të huaja. Упакован отлично, коробке, никаких повреждений.

 35. S *** s -

  почему пришло без инструкции?

 36. S *** G -

  Shumë mirë

 37. A *** v -

  të gjitha punët

 38. C *** n -

  Unë jam i impresionuar me njësinë. Doracaku i përdoruesit nuk është i madh, por duket mjaft e lehtë për t'u përdorur, edhe pse unë ndoshta nuk po përdor të gjitha tiparet.

 39. G *** s -

  të gjitha, të gjithë, të punësuar

 40. M *** A -

  спасибо, быстро

 41. Luke -

  Produkt i madh me cilësi të shkëlqyeshme

 42. Poçar -

  Gjithë produkti i preferuar në kohë me cilësi të mirë dhe brenda kohës së dorëzimit

 43. A *** w -

  Заказ пришёл быстро, меньше недели, всё целое, не битое, не мятое, регистратор работает исправно, все функции работают, качество соответствует заявленному, осталось только проверить уже в машине.

 44. A *** v -

  Хороший регистратор. Уже второй купил.

 45. G *** G -

  Пока все нормально

 46. V *** o -

  Rreth nesh për 3 дня

 47. Znj -

  ótimo gostei muito chegou muito rápido 15 dias

 48. M *** G -

  Gëzuar me produktin AAA +++

 49. E *** v -

  Спасибо товар пришёл всё хорошо.Работает самое главное

 50. Y *** O -

  очень быстрая доставка.

 51. M *** m -

  Классный регистратор.

 52. R *** l -

  Mbaj në достойной упаковке, в целостности и сохранности!))

 53. Klient -

  Посылка не пришла. 63 дня в пути. В отслеживании написано. Отменено по запросу клиента. Открыл спор. Деньги вернули. Жаль потерянного времени.

 54. R *** v -

  Gjithcka pergjigje !!!!!!!!!!!

 55. N *** a -

  Доставка быстрая. Регистратор отличный.

 56. K *** v -

  Mbyllur, kush është në linjë. Ofertuesit e interesuar dhe të interesuarve të marrin përsipër që kjo gjë të ndodhë.

Shto një shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *