Zbritje

Junsun S590 4K Dash 2160P 60fps ADAS Dvr 1080P XNUMXP XNUMXP XVMPX me XNUMXP Kamera e pasme e sensorit Sony Sensori i natës Dashcam Dual Lens

(32 komente të konsumatorëve)

$75.90 - $131.78

KinëPoloniFederata RuseSpanjë
Shto 32GBShto 64GBAsnjë kartë TF
Qartë
SKU: 32932974025 Category:

Markat AliExpress Top 10, me vlerë për besim; Dyqani Zyrtar i Junsun ka 1000K + tifozë, të popullarizuar në mesin e klientëve.
Të gjitha produktet janë kaluar test të rreptë të cilësisë para se të dërgesës, sigurohuni me cilësi të lartë.
Pas verifikimit të pagesës do të anulohet brenda 48H nga depoja e Kinës, dhe anija 24H nga depoja lokale, ES, BE, RU, PL Deponimi i magazinës (Koha e punës)
Nëse produkti ka një problem brenda 365 DAY pas konfirmimit të faturës, ne do të zëvendësojmë makinën e re drejtpërsëdrejti për ju, Por Ju lutemi të na kontaktoni së pari për të zgjidhur problemin pas shitjes.
Kjo garanci nuk zbatohet për dëmet e shkaktuara nga aksidenti, abuzimi, keqpërdorimi ose modifikimi i produktit.

Karakteristikat kryesore: -4K Resolution--> Dalloni nga kamera tjetër 1080p dash, DVR jonë e makinave siguron një rezolutë video të lartë deri në 2880X2160p @ 24fps. > Bashkëpunoni kutinë 170 me kënd të gjerë dhe F1.8 të madh, sigurohuni më pak pika të verbuar, të arritur cilësinë më të mirë të imazhit; > Cilësi kristale e qartë e 4K me rezolucion video aq të mirë sa do të dalloni nga ndonjë proçes tjetër dash (TIPËT E RËNDËSISHME DHE TË RËNDËSISHME: Pajisja duhet të vazhdojë të lidhet me ngarkuesin origjinal të makinës, atëherë punoni mirë, sepse pajisja është rezolucion i lartë 4k, Nëse përdorni karikues të tjerë ose nuk ngarkoni në makinë, ekrani do të ndizet ose pajisja do të thyhet për shkak të tensionit dhe rrymës së paqëndrueshme Para regjistrimit, ju lutemi përdorni klasën 10, kartën TF, kartën format në pajisje për herë 3-5 së pari - GPS Trackers - Me aftësinë për të rregulluar drejtimin, shpejtësinë dhe koordinatat e lëvizjes në regjistrimin video, dhe mund të shikoni nga video player në kompjuter, - Procesor i ngadalshëm -> Advanced Chip Novatek 96663, i cili është projektuar për të arritur rezultatet më të mira të videove në formatin e Super HD> Sensori i imazhit të kamerës së përparme është OV4689, me shkallë 170 Wide Angle dhe aperturë të madhe F1.8, ju lejon të arrini rezultatet më të mira të xhirimeve në kushte të ndryshme d mënyrat e funksionimit. > 1080P Kamera e pasme (Opsional) kombinon me sensorin Sony 323, shkalla 170 Wide Angle siguron më pak pika të verbueshme, kapni një pamje më të pastër se kurrë më parë

Real Shot Picture Të shtëna reale janë dhënë nga klientët tanë, tregojnë realisht

2880 * 2160P Ultra HD Regjistrimi Ky DVR është një sistem i plotë para dhe i pasëm i kameras që ju mbështet në ndonjë incident të rrugës. Dalloni nga kamera të tjera 1080p dash, DVR tonë makinë ofron një rezolutë video të lartë deri në 2880X2160p @ 24fps dhe 2560 ×[Email mbrojtur] OV4689 dhe Sony Image Sensors në kamerat e përparme dhe të pasme kapin video super të mprehta dhe funksionojnë mirë për drejtimin e natës

Rezoluta 4K

Cilësi e mahnitshme e videos me regjistrimet 2160p për udhëtimin tuaj në rrugë.

Vizioni i natës - Teknologjia HDR

Sistem i Unique High Dynamic Range (HDR) për kompensim superior të dritës së ulët - reagon ndaj kushteve ekstreme të dritës ashtu si syri yt, duke balancuar ekspozimin dhe pikat e lehta / të errëta, gjithmonë do të gëzoni një pamje optimale të natës.

Përpunues i avancuar

Advanced Chip Novatek 96663, i cili është projektuar për të arritur rezultatet më të mira të videove në formatin e Super HD. Sensori i imazhit të kamerës së përparme është OmniVision OV4689 (1 / 3 "), ky është një nga matricat më të fundit në Tregu DVR, përputhja e përkryer me 170 ° Wide Angle dhe aperture të madhe F1.8, ju lejon të arrini rezultatet më të mira të xhirimit të videos në kushte të ndryshme. Gjithashtu kamera 1080P Rear kombinon me sensorin Sony 323, Sony është një lloj sensori i imazhit që përdoret gjerësisht në kamera për aftësinë e tij për të kapur të shtëna të qarta dhe me definicion të lartë edhe në kushte të lehta të dritës;

Regjistrimi i dyfishtë i lenteve Dy kamerat e përparme dhe të pasme janë shkallë 170, bazuar në CPU të fuqishëm, kamera e përparme dhe e pasme (1080P) kapin njëkohësisht rrugën me detaje kristalore; Këshillë e ngrohtë dhe e rëndësishme: kur përdorni kamerën e pasme, kamera e përparme do të punojë vetëm me 1080P, sepse 2160p është rezolucion i lartë, procesori nuk mund të funksionojë së bashku me 2160p dhe 1080p;

Lente 6-Xhami 6 lente qelqi lejojnë që kjo Dashcam të parandalojë paqartësi në mjedise dhe kushte të shumta klimatike

Funksioni GPS GPS Tracker është të regjistrojë vendndodhjen e shtegut të vozitjes. ne mund të shohim shpejtësinë dhe rrugën e ngasjes në kompjuter nga lojtari i dhënë Ju lutemi Skanoni QR për të ngarkuar ngarkuesin Video Player ADAS Plus bën drejtimin e sistemeve të avancuara të sigurisë (LDWS / FCWS), është sisteme të dobishme alarmi për të mbajtur makinën tuaj më të sigurt. >> Sistemi i Paralajmërimit të Largimit të Lane (LDWS) Ngarkesa e përgjumur ose e hutuar në masë të madhe rrit mundësinë e një aksidenti në rrugë. LDWS do të njoftojë shoferin kur makina shkon nga korsi me një shpejtësi mbi 50 km / h. >> Sistemi Paralajmërues i Përplasjeve (FCWS) Aksidentet mund të shmangen duke ruajtur një distancë të sigurt pasuese. Sistemi i Paralajmërimit të Sigurisë Rrugore llogarit distancën në kohë reale mes automjetit tuaj dhe automjetit para jush, gjatë ngasjes mbi 30 km / h në autostradë ose nën 30 km / h në një qytet të zënë dhe lëshon një paralajmërim të hershëm në nivel 3 shoferi në varësi të rrezikut të përplasjes. Këshillë e ngrohtë: kur përdorni adas, ndryshoni rezolucionin në 1080p / 30fps; ADAS nuk mund të shfaqet në telefon dhe nuk ka alarm zëri;

24 Orari Zbulimi i Lëvizjes Modaliteti i Parkimit Kthejeni automatikisht në modalitetin e Parkimit kur parkoni makinën tuaj, bëni makinën 24h për roje parkimi. Aktivizoni funksionin e "zbulimit të lëvizjes", kamera e shenjave do të regjistrojë automatikisht sapo kamera të zbulojë lëvizjen. Ky funksion ka nevojë për një furnizim të vazhdueshëm me energji nga hardwire. (Nevoja për të blerë veç e veç,)

Built-in Super Capacitor

Përballja me temperatura të larta (-25 ℃ -70 ℃); Jeta e gjatë, dhe për të parandaluar shpërthimin, kamera mund të funksionojë normalisht në temperatura të larta

peshë0.9 oz
përmasat15 × 12 × 12 në
Lloji i artikullit

Car DVR

Interface

Mikro SD / TF, Wi-Fi, USB2.0

Karakteristika të veçanta

Vëzhgimi në kohë reale, Wide Dynamic Range, G-sensor, Led Display, Vizioni i natës, Zbulimi i lëvizjes, Kondensat e lartë, Zgjatja digjitale, Bult në GPS, Regjistrimi ciklik, GPS Tracker, Lente dyfishe, SD / MMC Card, Bilanci automatik i bardhë, Cikli Regjistrimi, Anti Fog, Afati i Kohës dhe Data, Mikrofoni

OSD Gjuha

Spanjisht, italisht, japonisht, kinezisht (thjeshtuar), frëngjisht, gjermanisht, rusisht, portugalisht, rusisht, anglisht

Original-Verpackung

po

Shiko kënd

170 °

Brand Name

Junsun

Touch Screen

jo

Jeta bateri

Duhet të vazhdoni të ngarkoni me karikues origjinale të makinës kur përdorni

Kodi Video

H.264

Bateri

Asnje

Korniza për sekondë

60

Karta e kujtesës kërkohet Reding Speed

Class 10

Modaliteti i Kuvendit

Regjistrues portativ

Prodhuesi i chipseteve

Novatek

Raporti i ekranit

4: 3

Regjistrues GPS

I brendshëm

Pixels

1200Mega

Maks. Memorie e jashtme

64GB

Format Video

MPEG-4

Numri i lenteve

2

Rezolucioni i kamerës

2340 × 1296

Imazhi i imazhit

OV4689

Display Size

2 inç

Rezoluta 4K

Cilësi e mahnitshme e videos me regjistrimet 2160p për udhëtimin tuaj në rrugë.

Sensor i përparuar i imazhit

Përpara: OV4689 / Kthehu: Sony 323

Front Camara

[Email mbrojtur], [Email mbrojtur],[Email mbrojtur] më shumë

Rezolucionet e Pasme të Kamera

1920 *[Email mbrojtur]

Versioni i natës

Regjistrime të qarta kristalesh

GPS Tracker

mbështetje

32 shqyrton për Junsun S590 4K Dash 2160P 60fps ADAS Dvr 1080P XNUMXP XNUMXP XVMPX me XNUMXP Kamera e pasme e sensorit Sony Sensori i natës Dashcam Dual Lens

 1. G *** k -

  Ju keni nevojë për një shërbim të mirë, por nuk keni nevojë për të gjetur një lidhje të sigurtë në Kinë, ju mund të merrni në 29, dhe të merrni një 20 avion. Продавец добавил презент - "прищепку" для телефона в авто, это приятно порадовало! Рекомендую продавца!

 2. N *** n -

  хорошее качество записи видео

 3. G *** G -

  Доброго времени суток. Gjithsesi, çdo gjë është e sigurtë, ju duhet të bëni një udhëtim të sigurtë në vend.

 4. V *** n -

  Kjo është një kënaqësi për të parë që ju keni qenë të vetëm në mënyrë të drejtpërdrejtë. Регистратором доволен, ночью снимает шикарно.

 5. A *** v -

  дошло за 10 дней. до Магнитогорска. Доставка курьером. Качество хорошее. Две камеры. Kjo është e mirë, kjo është punë. Похоже дополню, как снимает.

 6. Y *** I -

  Mirembrema. Produkti është shumë i shkëlqyer. Arri në kohë të shpejtë. Paketimi është i shkëlqyer. Me përvojë dhe punon në mënyrë të përkryer. Fotograf i pastër. Unë rekomandoj atë. Falënderoj dyqanin.

 7. P *** n -

  Në telefonin tuaj ofruara nga RoadCam, dhe në një PC të ri që ju nevojitet për të ndjekur NEXTBASE Replay3. Programet e kontrolluara kanë mbetur, por nuk kanë qenë të gatshme për të gjetur dhe për të gjetur skemat. GPS me telekomandë në GPS. Do të largohem nga goja, nuk do të pëlqehet, do të jetë më mirë 15 ditë. Të gjithë ju të gjithë, të gjithë, të gjithë! Сам регик на любителя. Skuadra e të cilëve është duke u përpjekur për të ndihmuar, sepse ata kanë kërkuar më shumë - nuk ka asnjë lidhje me të!

 8. Klient -

  Envío super rápido, vetëm queda probarla

 9. T *** b -

  Paketim shumë të mirë. Më lejo ta provoj.

 10. A *** ç -

  Produkti është i pajisur me detyrën doganore doganore 89.2 except, përveç se produkti është i papaguar.

 11. B *** b -

  Rekomandoni lartë këtë produkt.

 12. S *** v -

  Të gjitha të gjitha këto pajisje janë të disponueshme!

 13. Klient -

  отлично. описанию соответствует. упаковано на совесть. осталось установить.

 14. B *** b -

  flm! Shpërndarje të shpejta, dhe cilësi të mirë! të përsosur!

 15. E *** P -

  Funciona correctamente. Pajisja është e pajisur me ambasadë të shkëlqyera dhe të gatshme në GPS. Aplikimi i kësaj pune nuk është bërë, gjëja më e rëndësishme është që 5 të jetë më e rëndësishme se sa diçka. Ai do të përdorë dashamirësin që të jetë i lumtur.

 16. I *** o -

  Получил, все работает, рекомендую

 17. -

  Furnizim me energji elektrike nga Rusi. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Запись 4К.

 18. A *** o -

  Zbuloni në mënyrë të sigurtë, të dhënat e fundit në 100 км / ч.

 19. Albert -

  Ky produkt ka cilësi të lartë me karakteristika të shkëlqyera. Produkt i mrekullueshëm

 20. Dukë -

  Gjithë produkti i preferuar në kohë. Faleminderit për ofrimin në kohë

 21. fund -

  Kjo është faqja më e mirë për të gjetur lloje të tilla të produkteve të shkëlqyera

 22. A *** v -

  регистратор работает только карта памяти нет

 23. P *** t -

  Gyors kiszállítás, tökéletesen működik! Köszönöm!

 24. Një *** s -

  Cilësi e shkëlqyer, unë rekomandoj.

 25. K *** v -

  OK

 26. F *** i -

  Pas encore testé, refero un avis plus tard

 27. V *** i -

  Përpiqemi të punojmë në kamera. Siç është e nevojshme për të blerë një makinë, ju duhet të merrni. Визуально всё качественно. Упаковка четкая, продавец красавчик.

 28. G *** G -

  Siç është gjithnjë e më e lehtë!

 29. V *** a -

  Todo Ok.

 30. M *** G -

  Produkt i madh, regjistrimi është i qetë dhe i qartë në të dy kamerat. Nëse dy kamerat përdoren njëkohësisht, rezolucioni maksimal në dispozicion është FullHD, nëse përdorni vetëm kamerën e përparme, ai arrin 4K. Kabllot janë të gjatësisë së mjaftueshme. Përshkrimi i korrespondon produktit të arritur. Dyqani ka provuar seriozitet.

 31. B *** k -

  Cilësi e shkëlqyer! Merr pak kohë për të filluar, por punon mrekullueshme

 32. D *** k -

  Задняя камера очень хорошая. Такая-же как передняя. Картинка четкая. Обзор широкий. Karakteristikat e telefonit Samsung nuk po prisni, ju lutemi zgjidhni këtë.

Shto një shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *