Zbritje

E-ACE Car DVR 3 Kamera Lente 4.0 Inç Dash Kamera Dual Lens Me Rearview Kamera Video Recorder Auto Registrator Dvrs Dash Cam

(51 komente të konsumatorëve)

$26.65 - $41.06

KinëFederata Ruse
Asnjë kartë TFMe 16G TF CardMe 32G TF CardMe 8G TF Card
Qartë
SKU: 32894922089 Category:

↑↑ Video e regjistruar u ngjesh nga 1080P në 720P kur ngarkonte, videoja reale e regjistruar ishte më e qartë se kjo ↑↑ I dashur blerësi, Pls më lexoi para se të bësh rend. 1.About Charger · DVRs Car duhet të përdorin në Car, dhe të përdorin Original ngarkues të lidheni me punë Lighter cigareve. 2. Për Kartën SD · Automjetet DVR duhet të përdorin 100% origjinal Klasa 10 TF Card, dhe më lart 16GB. Garancia 3.Our. Ne jemi prodhues, produktet tona janë shitje direkte, pa ri-shitur dhe ne mund t'i ndihmojmë blerësit tanë të zgjidhin të gjitha problemet. Bëni DVR-të e Kamera të Makinave, nëse keni ndonjë problem cilësor, në muajin 1, ne do të zëvendësojmë një të mirë të re për ju . Në muajin 6, ne do ta riparojmë për ju lirisht. 4. Merrni kuponat tona, do t'ju ndihmojnë të kurseni më shumë para 5. Shitje Hot

Karakteristikat dhe Specifikimet: ● Madhësia e ekranit: Madhësia e ekranit: 3 Inch IPS Ekrani i ekranit ● Chipset: Processor QuadCore, Mbështetje 4.0 Camara Lens
● Rezolucioni i kamerës: Kamera e përparme: 1920 *[Email mbrojtur]; Brenda Camara: 3.0MP, 640 *[Email mbrojtur]Kamera e pasme: 3.0MP, 640 *[Email mbrojtur]
● Këndi i Pamjes së Kamatës: Kamera e Parë: Shkalla e 170, Brenda Camara: Diploma 120; Kamera e Pasme: Diploma 140
● Apertura e kamerës: F2.0 Aperture e Madhe (Front Camara)
● Kodi i videos: H.264
● OSD Gjuhët: Anglisht, Rusisht, Tailandë dhe gjuhë të tjera (nëse doni gjuhë të tjera, na thoni, ne do t'ju ndihmojmë ta shtoni)
● Funksione: G-Sensor, Zoom Digital, Zbulimi i Lëvizjes, Regjistrimi i Ciklit, Afati dhe Afati i të Dhënave, Me Mirrorin Rearview, Wide Dynamic Range, Led Light
● Bateria: Built-In (Rreth 300-450 mAh)
● Lentja 3 e kamerës: Pamja e përparme dhe e jashtme Camaras në të njëjtën kohë, regjistrimi në të njëjtën kohë i kamerës së përparme dhe të pasme të kamerës, mbështet foton në ekranin e figurës
● Lente e Kamerës së Parë: Xhama të Plotë 6 Lente Kamera
● Lentja e Rearview Camera: Me 4 Led Lamp për Night Vision
● ON / OFF automatikisht: Mbështetje, kur makineria e kalimit të makinës, Dvr do të ndizet automatikisht dhe do të fillojë regjistrimin
● Parking Monitor: Mbështetje, sugjeroni blej një linjë transformatori për orët 24 Kontrolli i parkimit
● Ngjyra: E zezë (Shënim: Tani kemi vetëm zi për këtë). * Lista e Paketimit ● 1 x Kutia e paketimit
● 1 x DVR
● Ngarkuesi i makinës 1 x
● Mbajtës 1 x
● 1 x Manuali i përdorimit
● 1 x Kamera e Rearview me kabllo 6 Metra (Opsionale) * Shënim: 1. DVR është kompatibil vetëm me makina që kanë një furnizim me energji 12V. Një furnizim me energji 24V do të djegë motherboard. Nëse dëshironi të përdorni 24V, ju lutemi shtoni një 24V në 12V Converter 2.Our Car DVR është FHD 1080P Video Recorder, duhet të përdorë me cilësi të lartë Klasa 10 TF Card, çdo kartë me cilësi të ulët / me shpejtësi të ulët TF nuk mund të mbështesë punën tonë DVRs normalisht, nëse nuk mund të siguroheni që keni kartë të mirë TF, ju lutemi blini kartën origjinale TF së bashku. EA888 Dvr me veturë me lentë 3 të kamerës 1.Front Shiko 2.Car Brenda pamjes Shiko 3.Back Lens 3 Kamera 170 Shkalla Angle + F2.0 Aperture Karakteristikat EA888 Keni EA888, nuk keni nevojë të shqetësuar Problemi i poshtëm 1 Nuk ka aksident të shqetësuar me inat 2 Car Record brenda Video Mbroni makinën nga hajduti 3 Oferta Dëshmi Për policinë Dy zgjedhin për ju Ju mund të zgjidhni lente 2 të kamerës (pa lente me kamerë të pasme) nëse nuk përdorni lentën e pasme të kameras. Dhe 85% klientët do të zgjedhin lente 3 të kamerës (me lentë të pasme të kamerës) 2 Lens - Front + Inside Record Lente përpara + brenda regjistrohet në të njëjtën kohë, lente e përparme është kënd i gjerë në 170deg, lente brenda është kënd i gjerë në 120deg, Gëzon udhëtime të lumtura me familjet, mos harroni të rekord të gjitha videot e lumtur në kohë. Mbajtës i rregullueshëm dhe lentet e kameras Pa lentet e pasme të kamerës A keni shqetësuar problemin? Nëse keni instaluar kamerën tonë të pasme, Kur rrotullon, dvr automatikisht ndizet për të shfaqur imazhin e pasmë të lentes dhe ekrani i plotë tregon ambientin e pasmë të kthimit të asistuar.

Lentja e pasme e kamerës së pasme të lenteve të lenteve me lente është me drita 4 LED dhe kablli është 6 metra, dritë automatike mbushëse kur kthehet mbrapa. Tre fotografitë e kameras në ekranin e figurës Përveç pamjes së përparme dhe të pasme, mund të vëzhgoni gjithçka që ndodh brenda makinës. Mund të zgjidhni një mënyrë tjetër të shikimit të ekranit para dhe pas regjistrimit të dyfishtë, brenda dhe jashtë makinës, - Cilësi e lartë me definicion të lartë, vizion më i gjerë, ngarje më të sigurt. 4.0 Inch IPS Screen Display 4.0 inç IPS HD rishikim i ekranit është më intuitiv, i qartë dhe delikat. F2.0 Aperture e Madhe 6 lente qelqi dhe aperture e madhe F2.0, transmetimi i lartë i dritës, kristali i mprehtë i qartë rivendos imazhin e vërtetë. Më shumë Funksione 1.Loop-Cycle Recording: Kur kartela TF është e plotë, Dvr do të fshijë skedarët e mëparshëm të skedarëve automatikë dhe do të vazhdojë regjistrimin gjatë tërë kohës 2.G-Sensor: Dvr do të bllokohet automatikisht skedari aktual i video kur ka aksident, siç është aksidenti 3 Zbulimi i lëvizjes: Kur dikush lëviz në frontin e Dvr / Car, Dvr do të fillojë regjistrimin automatikisht Monitorimi i Parkimit Nëse DVR do të tronditej nga ndonjë forcë e jashtme, si hajduti kur parkimi, ai do të aktivizohet automatikisht. (Shënim: Bateria e makinës Dvr e ndërtuar nuk mund të mbështesë punën për një kohë të gjatë, nëse dëshironi orë 24 Monitorimi i Parkut blej kabllin tonë transformator (kabina parkimi)) Wide Dynamic Range (WDR) Ajo ka ndjeshmëri të ulët të dritës dhe Wide Dynamic Range (WDR) mode, duke i dhënë atij performancë të jashtëzakonshme edhe në mjedise të zbehtë. EA888 Video Display EA888 Detalet Shfaq Shfaq EA888 Lista e Paketave-Me Lenten e Rearview Camera Për shkak se produktet e ndryshme me grumbull, Mbajtësit mund të ndryshojnë, faleminderit për kuptimin tuaj Futeni kartën e kujtesës në mënyrë korrekte, ju lutem referojuni në vijim. Rreth instalimit të kameras së pasme
Ju lutemi lidhni teli kabllor i kuq i kamerës së pasme me shtyllën pozitive të pozitës (+) të rrymës kundërt të makinës suaj.
dhe pastaj futni ngarkuesin e makinës në çakmakun e purove për të furnizuar me energji dvr të makinës.
Kur të merrni makinën tuaj në Reverse Gear, dvr e makinave do të kalojë automatikisht në kamerën e pasme me vijën e parkimit.
Pastaj funksioni i përmbysjes automatike do të funksionojë.

Ju lutemi referojuni metodës së saktë të tarifimit më poshtë. Kujdes: Ju lutemi të jeni i sigurt për të përdorur ngarkuesin tonë origjinal për të lidhur Dvr në makinën tuaj.

Mos përdorni metodën e gabuar të tarifimit. përndryshe ju do të humbni garancinë. Faleminderit për mirëkuptimin tuaj!

peshë0.75 oz
përmasat20 × 15 × 15 në
Lloji i artikullit

Car DVR

Korniza për sekondë

25

Modaliteti i Kuvendit

Regjistrues portativ

Bateri

Built-in

Interface

Mikro SD / TF, AV-Out, USB2.0

Regjistrues GPS

Asnje

OSD Gjuha

Thai, Arabisht, Spanjisht, Italisht, Japonisht, Kinezisht (Tradicionale), Kineze (Thjeshtuar), Koreane, Frengjisht, Gjermanisht, Hebreje, Rusisht, Portugalisht, Rusi, Polonisht, Çeke, Anglisht

Display Size

3 "-5"

Pixels

800Mega

Imazhi i imazhit

Cmd Ov7950

Maks. Memorie e jashtme

32G

Karakteristika të veçanta

Vëzhgimi në kohë reale, Wide Dynamic Range, G-sensor, Led Display, Vizioni i natës, I papërshkueshëm nga uji, Zbulimi i lëvizjes, Kondensatorë të lartë, Të tjerë, Zmadhim dixhital, Regjistrim ciklik, Me sundimtar, Led dritë, Lente dyfishe, Vibration anti, SD / MMC , Bilanci Automatik i Bardhë, Regjistrimi i Ciklit, Anti Fog, Afati i Kohës dhe Data, Mikrofoni, Me Mirrorin e Rearview,

Format Video

MOV

Kodi Video

H.264

Rezolucioni i kamerës

1920 × 1080

Shiko kënd

170 °

Karta e kujtesës kërkohet Reding Speed

Class 10

Raporti i ekranit

16: 9

Touch Screen

jo

Original-Verpackung

po

Jeta bateri

Lidhu me ngarkuesin e punës

Brand Name

E-ACE

Prodhuesi i chipseteve

JL

3 Kamera Lens Dvr

EA888 Dash Kamera

Rezoluta Video

Fronti: 1920 * 1080P Në 25FPS, Shkalla e 170 Angle

Lëvizja e makinës brenda lentes

Rezolucioni 640 * 480P, 120 Shkalla e Angle

Objektivi i kamerës së pasme

Rezolucioni 640 * 480P, 140 Shkalla e Angle

Hapësira e përparme e lentes

F2.0 Apertura e Madhe

Videokamera 3-in-1

Kamera DVRs 3

Shfaqja e ekranit

Inches 4.0

Kamera e makinave

Regjistruesi automatik

Regjistrues i makinave

3-in-1 Regjistrues Video

Regjistruesi i videove

Regjistruesi automatik i videove

Kamera e makinave

Kamera e makinave Hd

Numri i lenteve

3

51 shqyrton për E-ACE Car DVR 3 Kamera Lente 4.0 Inç Dash Kamera Dual Lens Me Rearview Kamera Video Recorder Auto Registrator Dvrs Dash Cam

 1. N *** V -

  Видеорегистратор пришёл очень быстро. Упаковка целая. Фирменная коробка обеонута пупыркой. Instalimi dhe instalimi i një pajisjeje të përkohshme të kamerave. Kërkesa për riprodhimin e çastit me çelësin në kanavacë. Kontribuoni për të kapur një aparat fotografik, kjo është një gjë që ju pëlqen, kjo nuk është. Përpiquni të shikoni për gazetarët e gjuhës shqipe dhe të hapni zinxhirët. Dhe kjo është një aparat fotografik, kjo është një mënyrë e mirë për të luajtur. Kërkoni që të zgjedhni aparatin tuaj në celular.

 2. S *** v -

  Быстро, курьер принёс домой. Рекомендую.

 3. R *** r -

  Mbyll 25.03. Прошёл таможню 18.04. Получил 19.04. Установил и опробовал 20.04. Kjo është puna. Описанию и ожиданиям соответствует. Disponueshmëria: Продавец дополнительно положил Lexues i kartelave USB. Два шарнирных крепления: присоска и 3M скотч. Корпус, оказывается, из прорезиненного пластика. По умолчанию в меню стоял русский язык. Ju nuk jeni duke planifikuar. Pushoni me të gjitha kamerat e përditshme. Примечание: При ключении всегда показывает изображение с онлайн и салонной камеры. Штекер оказался коротковат для моего прикуривателя. Njohja e përdorimit të ndihmës së klientit për të pranuar. Зато всё спрятал в торпеду.

 4. Klient -

  Faleminderit

 5. G *** m -

  por nuk ka nevojë për një motor të vogël për të gjithë dhe për të marrë gjithçka!

 6. M *** v -

  регистратор пришел не исправный, продавец любезно отправил другой. nuk do të ndodhë, do të mbyllet në mes të 5, duke 10, 15 do të fillojë. еду включаю постоянно. а так пишет хорошо, звук тоже пойдет. удачи всем

 7. J *** s -

  ok

 8. Y *** a -

  Unë nuk e kam përdorur akoma

 9. N *** j -

  Udhëzuesi i duhur për përdoruesit, dërgimi i dokumenteve në ankand. Рекомендую

 10. N *** a -

  Kjo është një kënaqësi për të gjetur atë që ju dëshironi, dhe kështu që ju mund të merrni në të dhënat e kompjuterit. Пока не включала. Напишу позже. Спасибо

 11. Klient -

  super

 12. V *** k -

  Shumica e njerëzve në vend janë të gatshëm për të dhënë një lidhje të ngushtë në mes të dikujt. Прогресс. Регик нормальный. Флешку на 32 увидел, пишет. Есть, пить не просит. Që ta zhvendosni atë nga agjensia në vend, në të cilën ju duhet të kërkoni ndihmë për punë të lumtur.

 13. A *** y -

  Të gjitha punët! Легко настраивается. Kjo nuk është një pikë e papërcaktuar për të kapur të ardhurat nga makina të vjetra. А так, свои функции выполняет! Mbushni kamerën dhe kuponi në vend, mos e lini cilësinë e kartës, nuk e keni dhe nuk e shihni dot. Gjithmonë! Я доволен! Берите! Janë dorëzuar në një dyqan të ri në ankand!

 14. S *** v -

  Kërkoni për 12 ditë të gjitha në krahasim me shitjet e ardhshme të shitjes në 32 për të shqyrtuar këtë shitje

 15. A *** n -

  товар шел почти месяц.трек отслеживался.сам регистратор работает на отлично !! фронтальная камера хорошего качества и угол обзора охватывает обочины дорог.камера заднего вида работает с небольшим торможением и качество на 4 ку но не критично.единственное не разобрался с циклической записью. për të marrë fotografi në një xhami për 16 në 10. shitja e saj do të jetë e pandryshueshme, por nuk do të jetë më e keqe në të ardhmen

 16. D *** n -

  Pëlqejeni këtë. Shtypni butonin Shto një koment Identifikohuni | Identifikohuni | Regjistrohuni | Видеорегистратор соответствует описанию. Të gjitha punët, gjithçka. Kërkoni të shkoni në të gjithë kamerën në të gjitha faqet e internetit. Komponentët e rrjetit, të palëkundur.

 17. R *** v -

  furnizuesi i një kompjuteri që punon për të punuar në një kompjuter pa tela të bllokuar kamerën e ndarjes së një kamera të vetme në internet.

 18. G *** l -

  të gjitha, të merrni më të mirë, të përkohshme të përkohshme

 19. G *** r -

  Регистратор пришел быстро, коробка была помята, нг внутри вроде бы все целое. Për të filluar, ju duhet të filloni, por nuk do të merrni më shumë, por do të filloni, do të mësoni, do të punoni. После использования дополню отзыв.

 20. W *** a -

  Prodhimi dhe shitja e këtij muaji. Një imazh është një aparat fotografik, brenda të cilit ndodhet brenda medias. Chegou em 20 dias.

 21. V *** m -

  Kjo pajisje është e disponueshme për të gjithë, të gjitha në komplot.

 22. A *** v -

  Përgatitja e aplikacioneve të fituara, të fituara në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, të miratuara dhe të njohura, të miratuara nga BE-ja. Авто регистратор упаковано отлично видно фирма, все в комплекте, изделия качественно сделано, современный дизайн, пополню отзыв после установки и большое спасибо изготовителю и Али ...

 23. D *** o -

  Ju jeni duke punuar, shitësi do të dërgojë në gjuhë të huaj, cilësimet e shkëlqyera shikuesit më të mirë, kamera nuk do të jetë në gjendje për të gjetur, të dhëna të rëndësishme, të marrë në konsideratë të cdekit të kostos për dy. Рекомендую !!! Отзыв дополню позже.

 24. I *** I -

  cilësia e lartë e një pjese të një pjese më të mirë të cilësisë së lartë duhet të jetë e vlefshme

 25. V *** v -

  Пришол за неделю. Упакован отлично.

 26. K *** v -

  Шёл почти месяц до Волгограда, есть норм

 27. A *** a -

  në këtë faqe interneti, kliko këtu për të parë dhe të shikoni

 28. U *** f -

  описание было точное.

 29. Y *** h -

  Pas kësaj në 100, ata nuk do të jenë në gjendje për të gjetur një kartelë që do të përdoret për të gjetur një kartë krediti që do të përdoret për të marrë një llogari

 30. M *** o -

  хороший регистратор, снимает нормально, у меня почему то не выключается при выключении зажигания, будем разбираться Доставили в течении месяца сдек, прямо в руки на работу принесли:!) Угол коробки быстро замят, внутри все целое.

 31. D *** v -

  מצלמה מצויינת

 32. F *** k -

  Получил регистратор, вставил флешку, настроил дату и качество. Nuk e di. Пока все устраивает. Продавец общительный, отправил быстро.

 33. V *** v -

  Отличный товар.Спасибо продавцу.Удобный, produkte të shkëlqyera.

 34. G *** O -

  Dyqani sillet mirë, bashkëpunoi dhe unë jam i kënaqur. Shitësi është i mirë, ka bashkëpunuar, dhe jam i kënaqur.

 35. L *** U -

  Artikulli i pranuar.

 36. K *** n -

  Artikulli i mirë. Faleminderit.

 37. A *** r -

  të gjitha çështjet dhe të kuptuarit e një personi

 38. O *** n -

  SHUME MIRE !

 39. Klient -

  Produkt dhe shërbim i shkëlqyeshëm.

 40. S *** v -

  Produkt i mirë. Kamera e përparme është e madhe, por e pasme dhe për pasagjerët nuk po kapin asgjë në kornizë ...

 41. O *** r -

  מצלמה מעולה הזמנתי שמות מצלמות ושתיהם תומכות בשפה העיברית תמונה יפה וחלקה בהירות טובה את ממש ממליץ לקנות מהמוכר הזה

 42. E *** v -

  Dhënien në dispozicion të 10дн. Vendosja në makinë, punon pa pagesë pa pagesë. Në меню выбираем рус яз.

 43. Klient -

  Gjithmonë

 44. A *** v -

  не работал дисплей деньги вернули

 45. S *** r -

  artikujt tuaj dhe livraison très rapide vendeur recommander

 46. F *** d -

  Très professionnel, komunikim 100%. Ju rekomandojmë që të bëhet një shërbim profesional

 47. V *** n -

  Товар доставлен быстро. Регистратор выполнен качественно, все камеры, сенсоры, запись работает. Качество записи хорошее. Получил, то, что хотел. Спасибо продавцу. Mbyll përshëndetjeje për përdoruesit (përgjegjës për SD kartelat. Rekomandimi i shitjes dhe shitjes.

 48. K *** a -

  Mirë pri Funksioni i mirë!

 49. O *** a -

  Регистратор выглядит отлично, покрытие prekje e butë очень приятное. Në hapësirën 2 shikoni skriptën - në një skedar të ngushtë. Në treguesin e shitjes së produktit do të përdoret mikro-SD. Nuk është e mundur, dhe në të vërtetë është e mundur, që mund të shkaktojë dëmtim të madh me një aparat fotografik. në këtë faqe: недвижимости и назад, либо вперёд и салон. Дополню отзыв после проверки.

 50. F *** n -

  Siç përshkruhet ende duke eksploruar të gjitha është e madhe deri tani

 51. L *** a -

  Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Удачи магазину!

Shto një shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *