Zbritje

dvr dash kamera kamera dash dvr pasqyrë dyfishtë lente rear view kamerë rearview dashcam auto regjistrues video të plotë hd front dhe rear

(34 komente të konsumatorëve)

$19.68 - $35.64

DVR me 16G TF CardDVR me 32G TF CardDVR pa kartë TF
Qartë
SKU: 32881810553 Category:

Dash kamera Kamera kamera Dvr dyfishtë lente rearview pasqyrë auto dashcam regjistrues Registrator Automjeteve video të plotë HD para dhe prapa

Ekrani: 4.3 ekran LCD HD

Mbështetje për kartat e kujtesës: Mbështetni kartën Max TF 32GB (Sugjeroni përdorimin e kartës C10 TF Card)

Materiali i lentes: 6G-Glass Len

Aperture: F2.0

Video dhe foto

Rezolucioni i videos: 1920 * 1080P, 1280 * 720P

Formati video: AVI

Formati i fotos: JPEG

Kënd

Këndi FrontLen: Shkallë 170

Këndi i pasmë Len: shkallë 120

Funksioni kryesor

Pamja e pasme

Lente e dyfishtë

Regjistrim loop

Zbulimi Motion

Mikrofoni: Built-in

Anulimi i Zhurmës së Mikrofonit: Built-in

Furnizimi me energji: 12 / 24V input, dalje 5V / 1A

Specifikimet e paketimit

Single Len DVR Paketa Përmbajtja:

1 * Kutia e Paketës

1 * Dvr makinë

1 * ngarkues Car

1 * User manual

Dual Lens DVR Paketa Përmbajtja:

1 * Kutia e Paketës

1 * Dvr makinë

1 * Lente e pasme me kabllo 5.5 metra

1 * ngarkues Car

1 * User manual

peshë0.7 oz
përmasat30 × 15 × 10 në
Lloji i artikullit

Car DVR

Karta e kujtesës kërkohet Reding Speed

Class 10

Karakteristika të veçanta

Regjistrimi Ciklik, Zbulimi i Lëvizjes, Mikrofoni, Lens Dual, Me Mirror Rearview, SD / MMC Card, Vëzhgim Real Time, Led Display, Anti Vibration, Impact Anti Tension Voltage, Time & Date Display, Bilanci Automatik i Bardhë,

Regjistrues GPS

Asnje

Modaliteti i Kuvendit

Pasqyrë e pasme

OSD Gjuha

Rusisht, kinezisht (thjeshtuar), anglisht, gjermanisht, spanjisht, frëngjisht, portugalisht, kinezisht (tradicional), polonisht

Raporti i ekranit

16: 9

Interface

AV-Out, Mikro SD / TF, USB2.0

Display Size

3 "-5"

Touch Screen

jo

Numri i lenteve

2

Kodi Video

MJPG

Korniza për sekondë

25

Original-Verpackung

po

Brand Name

Maxtoss

Rezolucioni i kamerës

1920 × 1080

Shiko kënd

170 °

Imazhi i imazhit

Sony Ccd

Pixels

1200Mega

Format Video

AVI

Maks. Memorie e jashtme

32G

Bateri

Built-in

Prodhuesi i chipseteve

KINA

video të makinave

Regjistrues portativ

DVR rusisht

pasqyra e makinave dvr

Lente e dyfishtë e kamera Dash

Full HD 1920 * 1080P

Regjistrues i makinave

Automobile DVR

dash cam

Regjistrues i makinave

Kamera e pasme e pasme e makinave Dvr

makinë dvrs

Avtoregistrator

DashCam

video kamera e makinave të plotë hd

Kamera e automjeteve

Automjetet DVRs

Regjistruesi automatik

34 shqyrton për dvr dash kamera kamera dash dvr pasqyrë dyfishtë lente rear view kamerë rearview dashcam auto regjistrues video të plotë hd front dhe rear

 1. A *** n -

  Gjithçka është e përkohshme! Видеорегистратор классный! Përgjegjësia juaj është shumë e rëndësishme në çdo gjë që ju duhet të bëni + shtypni "matësin më të mirë" + mund të regjistroheni në faqen tuaj të internetit në portë. Продавец молодец, большое ему спасибо!

 2. A *** a -

  Mbajeni për 40 дней. Nuk është në linjë На первый взгляд все исправно. Do të doja të kisha mundësi të punohesha për të marrë një qetësi.

 3. P *** p -

  por me një çmim më të ulët, dhe nuk do të jetë më i ri. регистратором даволен!

 4. O *** a -

  Товар пришёл, всё отлично.В целости каждая деталь.Упакованный отлично! Благодарю продавца по вопросам отвечал все быстро.Сообщил прибытие посылки в почтовое отделение на мобильник.

 5. S *** a -

  Të gjithë ju! Продавец молочина! Упаковал основательно, даже коробка в пути не помялась. Kjo është një mënyrë për të gjetur atë që ju nevojitet. Рекомендую!

 6. Klient -

  Cox gözəldir hər kəsə tövsiyyə edirəm işləkdir Video şəkil çəkir quraşdırma Cox asanddır və Cox Tez gəldi 15 günə azərbaycana gəldi

 7. R *** u -

  Товар пришёл быстро.

 8. I *** I -

  Советую этого продовца. Общительный. И товор хороший.

 9. O *** v -

  Kjo është një kënaqësi e madhe për të gjithë. С доставкой маленько затянулось. Так продавца рекомендую.

 10. Klient -

  Хороший регистратор, kjo do të thotë të kuptosh, jo. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. работает отлично, качество сборки порадовало,, продавца советую.

 11. Klient -

  прибыл в отличном состоянии. sigurimi i ndihmës, gjithçka që duhet të ndodhë, që do të ndodhë në punët e tij të ngushta. фантастическое соотношение цены и качества, я очень рекомендую этот продукт из этого продавца.

 12. Klient -

  Gjithçka është e përkohshme!)) Угол обзора хороший.хорошия качество, спасибо продавцу.

 13. M *** v -

  Kjo është gjithçka në shumicën e rasteve, në të gjitha rastet e shitjes

 14. Klient -

  коробка была мятая, но внутри все целое. камеры работают, видео записывают, карту памяти читает. Gjithçka që ka në dorë nuk është në gjendje.

 15. M *** n -

  anijeve super të shpejtë

 16. P *** k -

  super

 17. D *** d -

  спасибо, рекомендую, пока доволен

 18. Klient -

  25 04 19 установил зеркало 27 04 19 здохла задней камера я очень расстроен

 19. R *** n -

  Pranojeni gjithçka në të gjitha punët. Продавца рекомендую.

 20. G *** v -

  Стояла старая прошивка, регистратор глючил. Ndryshe nga shitja e një treguesi të ri, ju do të keni një kontratë të re, ju do të paguani për të blerë një gamë të gjerë. Пишет хорошо. Продавец молодчина.

 21. M *** e -

  Nuk ka komente për këtë, se si të marrësh me vete

 22. Wajid -

  Cilësi e shkëlqyer e videos me lente të shkëlqyeshme

 23. Arsalan -

  përvoja ime ishte shumë e madhe me dash-cam

 24. K *** a -

  зеркало пришло целое, очень хорошо упаковано, që kanë të bëjnë me kushineta të përkohshme. подсоединили, все работает и передняя и задняя камера, все на русском, есть режим парковки, но надо привыкнуть, зеркало большое и антибликовое (синие) поэтому немножко отвлекает, надеюсь скоро привыкну, как записись пока сказать не могу нет флешки) позже дополню отзыв

 25. D *** v -

  упаковано было так, что танк бы не продавил-супер.стоит своих денег.даже больше.

 26. C *** i -

  gjithçka në rregull

 27. D *** n -

  Të gjithë janë të kënaqur, dhe ata janë të gatshëm për të përdorur një aparat fotografik. Përpjekja për të marrë një kontroll të ri, për çdo gjë që mund të ndodhë. Доставку товара подтвердил. Продавца рекомендую

 28. M *** z -

  Funciona perfectamente !! sólo falta probar con cámara trasera.

 29. O *** v -

  Dërgoni një artikull, për më shumë informacion në lidhje me 14 ditë. Проверил всё работает. Трек отслеживался. Рекомендую.

 30. V *** n -

  Приехало зеркало быстро с доставкой на дом, товаром доволен, все работает, единственное что не понравилось в зеркале, это то, что зеркало синее и видно хуже, но в целом все хорошо, продавца рекомендую

 31. N *** a -

  вроде бы все нормально. поставим дополню отзыв

 32. O *** a -

  товар пришёл хорошо упакованный, të gjitha të punësuarve të përkushtuar

 33. T *** s -

  Nuk mund të besoj një cam me këtë cilësi për këtë çmim! Kamera e mirë Verry.

 34. L *** v -

  работает, я очень доволен.

Shto një shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *