Zbritje

Dash kamera makinë Dvr dyfishtë len pamje pasme pasqyrë auto dashcam regjistrues registrator në makinën video të plotë hd dash cam Automjeteve dy kamera

(41 komente të konsumatorëve)

$20.51 - $37.73

KinëFederata Ruse
DVR me 16G TF CardDVR me 32G TF CardDVR pa kartë TF
Qartë
SKU: 32797911353 Category:

kamera dvr kamera dvr dyfishtë lente pasme pasqyrë pasqyrë auto dashcam regjistrues registrator në makinë video kamera plotë hd dash kamera kamera dash në makinë video kamera plotë hd pasme pasqyrë pasqyrë me dash kamera dhe kamera dvr makinë me dy kamera dash kamera para dhe pas Kamera e automjeteve

Veçori e produktit:

- 4.3 inç HD Rezolucioni:

4.3-inch ekran me ekran të plotë me kënd të plotë me kënd të lartë, cilësia e 1080P HD, rikthimi i imazhit të vërtetë.

- Real 1080P HD Video: Regjistro HD Video në regjimin 1080P. Lentja e përparme e kamerës Wide Angle, mund të kapë të gjitha veprimet në videon HD të pastër. Videoja dhe audio regjistrohen automatikisht në një lak pa fund dhe ruhen në kartën e kujtesës. Regjistroni incidente të trafikut, udhëtime skenike, momente të papritura ose ndonjë media të denjë mediatike sociale. - 6 Glass Professional Camera: përdorimi i xhamave të qelqit të filtrit me kënd të gjerë importon xhama 6, temperatura e lartë nuk ndryshon ngjyrën, teknologji të avancuar të korrigjimit të deformimit, duke reduktuar ndjeshëm lakimin e imazhit, në mënyrë që cilësia të jetë më e përsosur. Lente e përparme: Shkalla 170 A + shkalla me kënd të lartë me rezolucion të lartë. Lente e pasme: Shkalla 120 A + klasa me rezolucion të lartë me kënd të gjerë. - Modaliteti i kthimit të imazhit dhe PIP-it: Kjo makinë DVR ka dy kamera që lejon regjistrimin e njëkohshëm të videos nga dy kënde të ndryshme. Figura në ekranin e figurës do t'ju lejojë të keni pamje të qartë nga kamera e përparme dhe mbështetëse. Kur makina në Reversing Gear, kjo makinë dvr do të kalojë automatikisht në pamjen e imazhit të kamerës mbështetëse me vijën e parkimit. - Zbulimi i lëvizjes, Mbështetja e monitorimit të parkimit: Kur objekti i përparësisë së kamerës është i palëvizshëm, DVR do të ndalojë regjistrimin, Kur kamera zbulon një lëvizje të objektit, DVR automatikisht do të regjistrojë videon. - Mbështetja e Regjistrimit Loop: Kur kartela TF është e plotë, do të fshijë autiomatikisht, videon e mëparshme dhe do të vazhdojë regjistrimin gjatë gjithë kohës. - Funksioni i vizionit të natës: Mbushni dritën për të lejuar regjistrimin e qartë në mjedise relativisht të errëta. - Mbështetja e gjuhës: kineze, ruse, arabe, ruse, anglisht, japonisht Përmbajtja e paketës: - Një lente kamera: 1 * Kutia e paketës, 1 * Dvr e makinave, 1 * Karikuesi i makinës, 1 * - Dy Lens Kamera: 1 * Paketa Box, 1 * Dvr makinë, 1 * Car ngarkues, 1 * Manual përdorimi, 1 * Lente e pasme me kabllo. Mirror i bardhë dhe pasqyra e bardhë pasqyrë e bardhë (New Upgrade), më e qartë. Efekti i pasqyrës më të mirë; Pasqyra e kaltër (e zakonshme e vjetër), reflektim i paqartë i pasqyrës. Pasqyrë e bardhë, ngasja më e sigurt. Pasqyra e pasme është një mbështetje shumë e rëndësishme për ngasje. Pasqyra e bardhë mund të na ndihmojë të gjykojmë më mirë situatën prapa. Pasqyrë e bardhë, fsheh ekranin. Ekran me pasqyrë të plotë, më të bukur, më të pasura. Rivendosni pasqyrën e pasme të pasme të makinës Mirësi kujtoj:

1. Cila kartë është e nevojshme?
Ndërsa kamera e makinës është shumë e shtrirë me një kartë memorie.
Pls përdorni një kartë origjinale dhe me shpejtësi të lartë 10, 4-32GB.
Jini të kujdesshëm ka shumë kopje në treg. Mos përdorni kartën e lirë, mund të jenë të rreme dhe të dëmtojnë kamerën.

2. Mos e ngarkoni me anë të kabllit usb nga kompjuteri, ju lutem ngarkoni me anë të ngarkuesit të makinës 12V.
Ajo mund të djegë motherboard nëse në kamion të fuqisë 24 v, ju lutem shtoni një konvertues 24v në 12v.

3. Për të mbajtur makinën të sigurt, pasi temperatura e makinës është shumë e lartë kur jashtë në verë, nëse bateria e madhe do të jetë e lehtë të shpërthejë, kështu që bateria e DVR-ve të makinave prodhohet shumë e vogël. Bateria është vetëm për të ruajtur videon kur ndizet papritmas. Prandaj ju lutemi të ngarkoni nëpërmjet ngarkuesit të makinës kur përdoret.

4. Si të regjistroni regjistrimin?
1> Ju lutemi të aktivizoni regjistrimin loop në menynë.
2> Ju lutemi formatoni kartelën në kamera para përdorimit.
3> Ju lutemi të fikni G-sensor për shkak të ndjeshmërisë së lartë, do të kurseni shumë video të cilat nuk mund të mbulohen me cikle, kështu që kartela është e mbushur plot shpejt, pastaj ndalon videon.

5. Shiko këndin:
Këndi që shfaqet në ekran nuk është këndi i shikimit, ju lutemi luani videon në kompjuter, do të jetë më i madh dhe më i qartë sesa në gjendjen civile.

peshë0.7 oz
përmasat30 × 15 × 10 në
Lloji i artikullit

Car DVR

Karakteristika të veçanta

Regjistrimi Ciklik, Vëzhgimi në kohë reale, Led Display, Lens dyfishtë, Anti Vibration, Vizioni Night, SD / MMC Card, Bilanci Automatik i Bardhë, Regjistrimi Cikli, Zbulimi i Lëvizjes, Anti Fog, Afati i Kohës dhe Data, Mikrofoni,

Korniza për sekondë

25

OSD Gjuha

Arabisht, Rusisht, Japonisht, Rusi, Kinezisht (Tradicionale), Anglisht, Kinezisht (Thjeshtuar)

Interface

Mikro SD / TF, AV-Out, USB2.0

Maks. Memorie e jashtme

32G

Karta e kujtesës kërkohet Reding Speed

Class 10

Format Video

AVI

Regjistrues GPS

Asnje

Modaliteti i Kuvendit

Pasqyrë e pasme

Raporti i ekranit

16: 9

Rezolucioni i kamerës

1920 × 1080

Original-Verpackung

po

Brand Name

OMGO

Shiko kënd

170 °

Bateri

Built-in

Imazhi i imazhit

Sony Ccd

Pixels

1200Mega

Touch Screen

jo

Kodi Video

MJPG

Numri i lenteve

2

Prodhuesi i chipseteve

LT

Display Size

4.3Inches

makinë dvr me dy kamera

pasqyrë e pasme e pasme me aparat fotografik dhe kamera

DVR rusisht

170

Lente e dyfishtë e kamera Dash

Full HD 1920 * 1080P

detektor makinash

Kamera e pasme e pasme e makinave Dvr

Avtoregistrator

DashCam

Kamera e automjeteve

makinë dvrs

Regjistruesi automatik

video kamera e makinave të plotë hd

OMGO Dash Kamera

përpara kamerës dhe pasme

Regjistrues i makinave

Automjetet DVRs

41 shqyrton për Dash kamera makinë Dvr dyfishtë len pamje pasme pasqyrë auto dashcam regjistrues registrator në makinën video të plotë hd dash cam Automjeteve dy kamera

 1. D *** n -

  Artikulli i përsosur, paketimi shumë i sigurt dhe i shpejtë i transportit ... ..I jam i lumtur

 2. Y *** v -

  WOW, që ishte i shpejtë! Kam marrë atë në javët 3. është e mbushur mirë dhe duket e mrekullueshme. shumë e lehtë për të vepruar. Unë shpresoj se do të ndihmojë kur është e nevojshme ...

 3. Klient -

  Хороший регистратор, kjo do të thotë të kuptosh, jo. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. работает отлично, качество сборки порадовало,, продавца советую.

 4. Klient -

  прибыл в отличном состоянии. sigurimi i ndihmës, gjithçka që duhet të ndodhë, që do të ndodhë në punët e tij të ngushta. çmimet e shitjes me pakicë dhe çmimi, që e vlerësojnë këtë produkt nga prodhimi i këtij produkti

 5. Klient -

  Gjithçka është e përkohshme!)) Угол обзора хороший.хорошая качество, спасибо продавцу

 6. Klient -

  Спасибо большое продавцу! Ju mund të bëni një udhëtim të shpejtë, të marrë një vendim të plotë, të dhëna të rëndësishme!

 7. Klient -

  Disponueshmëria e një aparat fotografik dixhital, të ndara, të ndjeshme, të bardha, të gjitha, të ndizen në vizatime të ndryshme.

 8. Klient -

  Për të fituar çmimin e shitjes dhe shitjes, aparati i shitjes me pakicë do të jetë i shkëlqyeshëm, gjithçka do të jetë e domosdoshme! Për të marrë të ardhura nga shitësi, shitësi i shitjes, shitja!

 9. L *** y -

  duket një cilësi e mirë. Faleminderit

 10. F *** r -

  trabaja bien 5 estrellas

 11. L *** v -

  Kam marrë kamerë me pasqyrë të thyer 🙁 por dyqani ka dërguar një xham tjetër për pasqyrë dhe gjithçka është në rregull! Cilësia e regjistrimit video është aq e vërtetë, por në fakt për kamerën $ 20 është vetëm prefekti ... 😉

 12. A *** v -

  në një kohë të shkurtër, një makinë, një kuti të vogël të transportuar nga një furnizues, të gjitha këto të punojnë, shitjet e ardhshme

 13. I *** v -

  Duke klikuar tek faqja kryesore, 3 nuk ka hyrë në kuti. Упакован хорошо, коробка не повреждена. Регистратор проверил на столе, работает. Siç mund ta bëni në mënyrë të përsëritur.

 14. A *** o -

  Llego sano dhe salvo gracias por su buen embalaje.

 15. Klient -

  Anije të shpejta (Ali Standard), të paketuara shumë mirë. Shtresa të shumëfishta të mbrojtjes. Nuk përshtatet mirë në një pasqyrë Volvo S80 (është e trashë). Por kjo mund të zgjidhet duke qenë krijues. Cilësia e videos është 1080p por mos prisni cilësinë e bluray, është kokrra. Mendoni për një regjistrim video të telefonit nga 2010-2012. Mirë, për çmimin e saj.

 16. Klient -

  Ночью запись хорошая. Çështja është më e keqe, për shkak të mungesës së ndarjes së duarve, për shkak të çrregullimeve. Për sa i përket çmimit të shitësit të mëdhenj.

 17. Klient -

  të gjitha këto gjëra, video kamera dhe videokamera, të cilësisë më të mirë dhe më të mirë, dhe nuk do të jetë në gjendje për të gjetur këtë.

 18. Klient -

  Kërkoni për 8 ditë, të gjithë ju pëlqen në të gjitha çmimet dhe për të ruajtur. të gjitha të drejtat janë të rezervuara dhe në çdo gjë që ju pëlqen në të gjitha faqet e internetit, të cilat ju mund të merrni në një vend të lirë për të hyrë në një të ardhme të mrekullueshme. В общем, рекомендую продавца.

 19. Klient -

  Ju do të merrni të gjithë punën tuaj të sigurt. Ju mund të merrni një vend të sigurtë të shitjes. Çështja ka të bëjë me çmimin më të mirë. Буду ещё заказывать однозначно. Nuk e kuptoj dot.

 20. Klient -

  Всё работает чётко. Ekstraktin e ekranit të skanerit. Целом покупкой очень доволен.

 21. Klient -

  Видеорегистратор просто супер! Në lidhje me aftësitë e tyre për të studiuar dhe për të studiuar. Качество записи достойное. Në një javë më të mirë, të cilët duan të marrin - ju nuk keni nevojë për të hyrë!

 22. O *** l -

  Furnizimi nuk është në gjendje të mirë. Përshëndetje, çdo gjë që ju pëlqen dhe punoni! Спасибо

 23. D *** n -

  Nuk mund të fshihet, sepse kjo është një e keqe e keqe. Ставлю 5 звёзд за скорость доставки.

 24. O *** v -

  Gjithçka që ju pëlqen në parajsë, do të jetë në gjendje të mirë dhe që do të ketë, do të ketë shenja të veçanta, kjo do të jetë më e mirë dhe më e mirë.

 25. A *** r -

  ras

 26. Klient -

  спасибо, всё работает

 27. A *** v -

  проверил, пока всё работает.

 28. dashuri -

  Instaluar lehtë. Dua këtë produkt

 29. turmë -

  Faqja e internetit e shkëlqyeshme për të blerë lloje të tilla të kamerave. Të duash.

 30. Zaki -

  Kjo ka karakteristika të shkëlqyera dhe shumë të lehtë për t'u përdorur

 31. sumair -

  Punë e mirë! mbajeni lart

 32. Hamza -

  herën e parë kam përvojë të tillë lloj të cilësisë dhe kohën e dorëzimit

 33. Faraz -

  madhështor.

 34. A *** v -

  të gjitha punët e punës, të mbarojnë

 35. I *** v -

  Kjo është për shkak të cilësisë së lartë, për të fituar çmimin, për reklamimin e reklamave.

 36. Y *** l -

  Well paketimit, ofrimit të shpejtë dhe dyqan përgjegjës, dyqan faleminderit për punën tuaj të madhe

 37. P *** v -

  gjithçka në rregull

 38. B *** e -

  gjithçka në rregull

 39. J *** a -

  Asta el momento muy bueno

 40. Klient -

  Привет всем! Ndeshjet me bombastikën nga toka me karkaleca të zeza. На мой Авенир нехватило кабеля около 0,8 м, тянул от номерного знака через пятую дверь, под уплотнитель лобового, чтобы не висел перед глазами.Инструкции на русском нет, хотя можно было давно этот клочок перевести. Попробовал через переводчика-бред. Në një kohë të gjatë, shikimi i dritës do të ndalet nga dritat e hapura. Поэтому, при вкл. në qoftë se ju nuk jeni në gjendje për të marrë, ju duhet të shikoni në ekranin tuaj, nga një çift i ëmbël. Помехи на радио сильные. Само зеркало ночью отрабатывает на уорой цену.

 41. D *** h -

  kamera ka punuar mirë për rreth 3 ditë megjithatë, pamja e pasme ka ndalur duke punuar, gjithashtu, dritat e kuqe dhe të kuqe që tregojnë në ekran për t'ju ndihmuar të vlerësoni largësinë nga pengesat, nuk është funksional. duket si një zbukurim

Shto një shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *