Zbritje

BlackVue Car DVR DR750S-2CH WiFi Dual Cam Drive Regjistrues GPS FHD Regjistrimi Dash Kamera Auto Black Box Pa pagesë Shërbimi Cloud

(9 komente të konsumatorëve)

$387.19 - $421.25

16GSamsung 128GSamsung 32GSamsung 64G
Qartë
SKU: 32930154743 Category:

Të gjitha pajisjet e makinave DVR mbështesin 32G në 128G. Disa karta të mëdha për ruajtje Micro SD nuk janë të listuara për shkak të limitit të sistemit.

SHENIM: Ne dërgojmë Samsung 32G në kartën e ruajtjes 128G për të BlackVue dhe ScanDisk 32G për 128G për Thinkware. Ju lutemi na kontaktoni nëse doni të blini në vend sepse është e rëndësishme që të përputheni me njëri-tjetrin.

Nëse keni nevojë për 64G, ose 128G, thjesht mos ngurroni të na kërkoni ose të na leni mesazhe.

---------------------

Kamera e pasme është e përfshirë !!!

Emri ModeliDR750S-2CHFolësBuilt-in
kanalKanalet 2LEDFronti: Regjistrimi LED, GPS LED, Wi-Fi LED, Front Security LED
Rear: LED i sigurisë së pasme
Color / Size / PeshaFronti: E zezë / Gjerësia 118.5 mm x Gjatësia 36 mm / 90 g
Rear: Black / Width 67.4 mm x Gjatësia 25 mm / 25 g
SensorSensori i përshpejtimit të aksit 3
kujtimkartela microSD (GB 16 GB / 32 GB / 64 GB)Bateri rezervëKondenzator super i integruar
Modaliteti i RegjistrimitRegjistrimi normal, Regjistrimi i ngjarjeve (kur ndikimi është zbuluar në mënyrë normale dhe parkimi), Regjistrimi manual dhe Regjistrimi i parkimit (kur zbulohet lëvizja)
* Për Regjistrimin e regjimit të parkimit kërkohet një Paketë e Baterisë së Paralajmërimit (Power Magic Battery Pack) ose një Kit Hardwiring Mode (Power Magic Pro).
ButonButoni Wi-Fi / Format:
* Shtypni një herë për të aktivizuar / çaktivizuar Wi-Fi.
* Shtypni dhe mbani shtypur për sekondat 5 dhe sapo të fillojnë komandat zanore, lirojeni butonin. Pastaj shtypni një herë për të rivendosur Wiid SSID dhe fjalëkalimin ose shtypni dhe mbani shtypur për sekonda 5 për të formatuar kartën microSD.
Sensor afërsije:
Prekja e sensorit të afërsisë ndryshon regjistrimin audio ON / OFF ose shkakton regjistrimin manual në varësi të cilësimeve të firmuerit.
KameraPara: Sensor STARVIS ™ CMOS (Përafërsisht 2.1 M Pixel)
Rear: Sensor STARVIS ™ CMOS (Përafërsisht 2.1 M Pixel)
Fuqia inputDC 12V - 24V (prizë DC: (-) - C - (+) (Ø3.5 x Ø1.35), MAX 1A / 12V)
Pamja e kënditFronti: Diagonal 139 °, Horizontale 116 °, Vertikal 61 °
Rear: Diagonal 139 °, horizontale 116 °, vertikal 61 °
Konsumi aktualAvg. 350mA (4.2W në 12V, kur GPS dhe Wi-Fi janë të aktivizuara)
Avg. 300mA (3.6W në 12V, kur GPS dhe Wi-Fi janë të çaktivizuar)
* Konsumi aktual i energjisë mund të ndryshojë në varësi të kushteve të përdorimit dhe
mjedis.
Rezolucioni / Vlerësimi i kuadritFull HD (1920 × 1080) @ 60fps - Full HD (1920 × 1080) @ 30fps (Sport)
Full HD (1920 × 1080) @ 30fps - Full HD (1920 × 1080) @ 30fps
Full HD (1920 × 1080) @ 30fps - HD (1280 × 720) @ 30fps
HD (1280 × 720) @ 30fps - HD (1280 × 720) @ 30fps
* Shkalla e kuadrit mund të ndryshojë gjatë Wi-Fi streaming.
Temperatura e punës.-20 ℃ - 70 ℃ (-4 ° F - 158 ° F)
Cilësia e imazhitmë i lartë
i lartë
normal
Temperatura Storage-20 ℃ - 70 ℃ (-4 ° F - 158 ° F)
Codec kompresionMP4Shkëputja e Temperaturës së LartëPërafërsisht. 80 ° C (176 ° F)
Wi-FiE ndërtuar (802.11n (2.4 - 2.4835 GHz))CertifikatatFronti: FCC, CE, RoHS, Telec, WEEE
Mbrapa: FCC, CE, RoHS, WEEE
GPSBuilt-inprogram- BlackVue Viewer për Windows / Mac OS
* Windows XP ose më të lartë / Mac OS X
10.10 (Yosemite) ose më e lartë
- App BlackVue (Android 4.2 ose më i lartë, iOS 9.0 ose më i lartë)
mikrofonBuilt-inTë tjerëtSistem i përshtatshëm i formatimit pa pagesë të skedarëve

peshë1 oz
përmasat20 × 20 × 20 në
Lloji i artikullit

Car DVR

Karakteristika të veçanta

Wide Dynamic Range, Regjistrimi Ciklik, Zbulimi i Lëvizjes, Mikrofoni, Bult në GPS, Funksion WiFi, Mbikëqyrje në kohë reale, Vizioni i natës, G-sensor, Zmadhim dixhital, Kondensatorë të lartë, Bilanci automatik i bardhë, Të tjera, Regjistrimi i ciklit

Karta e kujtesës kërkohet Reding Speed

Class 10

Pixels

≤300Mega

Regjistrues GPS

Asnje

OSD Gjuha

Rusisht, japonez, kinez (thjeshtuar), anglisht, gjermanisht, spanjisht, koreanisht, frëngjisht, portugalisht, rusi

Brand Name

BLACKVUE

Interface

Wi-Fi, Mikro SD / TF

Shiko kënd

105 ° -140 °

Numri i lenteve

2

Format Video

MP4

Kodi Video

H.264

Original-Verpackung

po

Touch Screen

jo

Korniza për sekondë

60

Modaliteti i Kuvendit

Regjistrues portativ

Jeta bateri

NA

Rezolucioni i kamerës

1920 × 1080

Maks. Memorie e jashtme

128G

Raporti i ekranit

Asnje

Bateri

Asnje

Display Size

Asnje

Prodhuesi i chipseteve

NA

Kamera perballe

Sensori STARVI CMOS (afërsisht 2.1 M Pixel)

Kamera e pasme

Sensori STARVI CMOS (afërsisht 2.1 M Pixel)

9 shqyrton për BlackVue Car DVR DR750S-2CH WiFi Dual Cam Drive Regjistrues GPS FHD Regjistrimi Dash Kamera Auto Black Box Pa pagesë Shërbimi Cloud

 1. A *** v -

  Cilësia është shumë e mirë, origjinal. Dyqani është shumë i mirë dhe kryen biznes profesionalisht, unë kam qenë i kënaqur të kryej biznes me të. Unë e këshilloj këtë shitës pasi i ka të gjitha mallrat origjinale

 2. A *** v -

  Посылка пришла в срок. Внешняя коробка была чуть мятая, но основная в отличном состоянии. Gjithçka është e ëmbël. Të gjitha këto janë gjithçka në të ardhmen. Nuk ka komente. Продавец отработал на отлично. Спасибо.

 3. D *** v -

  Cdo gje eshte ne rregull. Dërgesa mori përafërsisht 30 ditë në Ukrainë. Cilësia e produktit është e madhe. Produkti origjinal. Ka të gjitha shenjat e licencës dhe numrat serik. Bërë në Kore. Dyqani ishte në kontakt me procesin e shpërndarjes.

 4. H *** n -

  artikull i madh dhe produkti legjitim

 5. M *** a -

  Vazhdo Me punën e mirë

 6. S *** I -

  Ata janë padyshim marrëveshja e vërtetë. Dorëzim i shpejtë dhe komunikim i madh. Cam dash në vetvete është padyshim më e mira në treg.

 7. T *** s -

  wszystko ok towar pierwsza klasa

 8. G *** a -

  produkt i madh. cam më e mirë dash

 9. R *** r -

  Produkti origjinal, transportimi zgjati shumë.

Shto një shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *