Zbritje

BlackVue Black Box Car DVR DR750S-1CH WiFi Dashcam GPS Video Recorder Full HD Dash Kamera Auto Shërbimi i Lirë Cloud Cam Automjeteve

$283.79 - $317.85

16GSamsung 128GSamsung 32GSamsung 64G
Qartë
SKU: 32929872522 Category:

Të gjitha pajisjet e makinave DVR mbështesin 32G në 128G. Disa karta të mëdha për ruajtje Micro SD nuk janë të listuara për shkak të limitit të sistemit.

SHENIM: Ne dërgojmë Samsung 32G në kartën e ruajtjes 128G për të BlackVue dhe ScanDisk 32G për 128G për Thinkware. Ju lutemi na kontaktoni nëse doni të blini në vend sepse është e rëndësishme që të përputheni me njëri-tjetrin.

Nëse keni nevojë për 64G, ose 128G, thjesht mos ngurroni të na kërkoni ose të na leni mesazhe.

---------------------

Kamera e pasme nuk është e përfshirë !!!!!

Emri Modeli

DR750S-1CH

Ngjyra / Madhësia / Pesha

Zi / Gjerësia 118.5 mm x Gjatësia 36 mm / 88 g

kujtim

kartela microSD (GB 16 GB / 32 GB / 64 GB)

Mënyrat e Regjistrimit

Regjistrimi normal, Regjistrimi i ngjarjeve (kur ndikimi është zbuluar në mënyrë normale dhe parkimi), Regjistrimi manual dhe Regjistrimi i parkimit (kur zbulohet lëvizja)

* Për Regjistrimin e regjimit të parkimit kërkohet një Paketë e Baterisë së Paralajmërimit (Power Magic Battery Pack) ose një Kit Hardwiring Mode (Power Magic Pro).

Kamera

Sensori STARVIS ™ CMOS (Përafërsisht 2.1 M Pixel)

Pamja e këndit

Diagonal 139 °, Horizontale 116 °, Vertikal 61 °

Rezolucioni / Vlerësimi i kuadrit

Full HD (1920 × 1080) @ 30 fps

  • * Shkalla e rezolucionit / kornizës mund të ndryshohet.
  • * Shkalla e kuadrit mund të ndryshojë gjatë Wi-Fi streaming.
  • * Modaliteti i Sportit: Full HD (1920 × 1080) @ 60 fps

Cilësia e imazhit

Më e larta, e lartë, normale

Modaliteti i kompresimit të videove

MP4

Wi-Fi

E ndërtuar (802.11n (2.4 - 2.4835 GHz))

GPS

Built-in

mikrofon

Built-in

Kryetari (Udhëzimi Zëri)

Built-in

Treguesit LED

Regjistrimi LED, GPS LED, LED Wi-Fi, Front Security LED

Buton

Butoni Wi-Fi / Format:

  • Shtypni një herë për të aktivizuar Wi-Fi.
  • Shtypni dhe mbani shtypur për sekondat 5 dhe sapo filloni zërin e komandave, lirojeni butonin. Pastaj shtypni një herë për të rivendosur Wi-Fi SSID dhe fjalëkalimin ose shtypni dhe mbani shtypur për sekonda 5 për të formatuar kartën microSD. Sensori i afërsisë:
    Prekur sensorin e afërsisë ndez / fik regjistrimin audio ose shkakton regjistrimin manual në varësi të cilësimeve të rmware.

Sensor

Sensor përshpejtues 3-Axis

Bateri rezervë

Kondenzator super i integruar

Fuqia input

DC 12 V - 24 V (prizë DC: (Ø3.5 x Ø1.35), MAX 1 A / 12 V)

Konsumi i energjisë

Avg. 250 mA (3 W në 12 V, kur GPS dhe Wi-Fi janë të Ndezur) 200 mA (2.4 W në 12 V, kur GPS dhe Wi-Fi janë O)

* Konsumi aktual i energjisë mund të ndryshojë në varësi të kushteve të përdorimit dhe mjedisit.

Temperatura operacion

-20 ° C - 70 ° C (-4 ° F - 158 ° F)

Temperatura Storage

-20 ° C - 70 ° C (-4 ° F - 158 ° F)

Temperatura e lartë e prerjes

Përafërsisht. 80 ° C (176 ° F)

Certifikatat

Fronti: FCC, CE, RoHS, Telec, WEEE

program

BlackVue Viewer
* Windows XP ose më të lartë dhe Mac Yosemite OS X (10.10) ose më e lartë

Aplikacion

Aplikimi BlackVue (Android 4.4.2 ose më i lartë, iOS 8.0 ose më i lartë)

Të tjerët

Formati Adaptive Free File Management System

Garanci e produktit

Afati i kësaj garancie produkti është 1 viti nga data e blerjes. (Pajisje të tilla si një bateri e jashtme / kartë microSD: muajt e 6)

peshë1 oz
përmasat20 × 20 × 20 në
Lloji i artikullit

Car DVR

Korniza për sekondë

60

Modaliteti i Kuvendit

Regjistrues portativ

Bateri

Asnje

Interface

Mikro SD / TF, Wi-Fi

Regjistrues GPS

Asnje

OSD Gjuha

Koreane, frënge, spanjolle, gjermane, ruse, portugeze, italiane, japoneze, ruse, anglisht, kineze (thjeshtuar)

Pixels

≤300Mega

Numri i lenteve

1

Maks. Memorie e jashtme

128G

Karakteristika të veçanta

Bult në GPS, Regjistrimi ciklik, Vëzhgimi në kohë reale, Wide Dynamic Range, Funksioni Wifi, G-sensor, Vizioni i natës, Bilanci automatik i bardhë, Regjistrimi i ciklit, Zbulimi i lëvizjes, Mikrofoni,

Format Video

MP4

Kodi Video

H.264

Rezolucioni i kamerës

1920 × 1080

Shiko kënd

105 ° -140 °

Karta e kujtesës kërkohet Reding Speed

Class 10

Raporti i ekranit

Asnje

Touch Screen

jo

Original-Verpackung

po

Jeta bateri

NA

Brand Name

BLACKVUE

Prodhuesi i chipseteve

NA

Display Size

Asnje

Kamera perballe

Sensori STARVI CMOS (afërsisht 2.1 M Pixel)

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "BlackVue Black Box Car DVR DR750S-1CH WiFi Dashcam GPS Video Recorder Full HD Dash Kamera Auto Shërbimi i Lirë Cloud Cam Automjeteve"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *