Zbritje

ADDKEY Night Vision Car Dvr Kamera Rearview Mirror Digital Video Recorder Kamera Auto Dash Cam FHD 1080P dyfishtë Regjistrues

(50 komente të konsumatorëve)

$19.71 - $23.65

KinëFederata Ruse
Qartë
SKU: 32793924508 Category:

 • 4.3-inç Ekrani i ekranit:

Gjithashtu ofron rishikim instant video. Provoni pafajësinë tuaj në sekonda ndërkohë që jeni në rrugë.

 • Regjistro HD 1080P Video:

Regjistro HD Video në regjimin 1080P. Lente 25mm Wide Angle përpara kameras, kapni të gjitha veprimet në videon HD të kristaltë të pastër. Videoja dhe audio regjistrohen automatikisht në një lak pa fund dhe ruhen në kartën e kujtesës. Regjistroni incidente të trafikut, udhëtime skenike, momente të papritura ose ndonjë media të denjë mediatike sociale.

 • Kamera dyfishe në të njëjtën kohë Regjistrimi dhe mbështetja e kamerës së pasme të shikimit:

Kjo makinë DVR ka dy kamera që lejon për të njëjtën kohë regjistrimin video nga dy kënde të ndryshme. Figura në ekranin e figurës do t'ju lejojë të keni pamje të qartë nga kamera e përparme dhe mbështetëse. Kur makina në Reversing Gear, kjo makinë dvr do të kalojë automatikisht në pamjen e imazhit të kamerës mbështetëse me vijën e parkimit.

 • E ndërtuar në sensorin G-Shock:

Nëse ndodh një përplasje e mjetit, ndriçimi i G-Shock sensor automatikisht bllokon videon e regjistruar duke siguruar një regjistrim të saktë të ngjarjeve.

Nëse bleni një lente të vetme, dëshironi të përdorni me kamerën tuaj të pasme, ju lutemi na kontaktoni konfirmoni se nëse tuaj të pasme përshtatet DVR tonë. Nëse nuk na kontaktoni, çdo pasojë është e juaja. Faleminderit.

Parametrat e produktit

Lloji i projektit: Dritarja e pasme e pasme e veturës

Formati Video: AVI OSD Gjuha: Kineze (Thjeshtuar), Kineze (tradicionale), Anglisht, Rusisht, Japonisht, Frëngjisht Madhësia e ekranit: 4.3 "LCD Perspektiva: 140 gradë Funksioni i veçantë: , Ekran LED, mikrofon, zbulimin e lëvizjeve, vizionin e natës, kohën dhe datën Shfaq korniza për sekondë: 30 Kamera: Shkalla 140 + Rezolucioni me rezolucion të lartë Lente me kënd të gjerë Lente Detektimi: Mbështetje Sinkronizimi i kohës: Mbështetje Formati i fotografisë: JPEG Rezolucioni i videos: FHD 1080P 1920 Mbështetje Mbështetje (Shumica e blerësve do të blejnë Parking Line së bashku) Ky produkt është interpolimi i 1080P në 1280P Frekuenca aktuale: 720Hz / 32Hz Produkti: 720P, 1080P, 50P, Karakteristikat: 60. Procesor i lartë quad core, duke punuar me procesorin 1. Hapësira e madhe F2, efekti i imazhit është më i mirë, imazhi është më i qartë 2.0. Lens kamera me lente 3 6. Kina lartë optike anti verbuar pasqyrë blu 4. Lente 5 core 140 me kënd të gjerë ultra të gjerë. HDR teknologji të gjerë të përpunimit dinamik, imazhi është më i qartë 6. Teknologjia Inteligjente kundër tronditjes, imazhi nuk është i paqartë Zgjidhja e këtij produkti është interpolimi 7P me 720P, efekti është më i mirë se 1080P. Nëse dëshironi të përdorni aparatin tuaj të pasme, ju lutemi na kontaktoni para se ta blesh. Sepse aparati juaj i pasmë ndoshta nuk përshtatet me aparatin tonë të makinës. Paketa e dyfishtë: 720 * Kutia e paketimit 1 * DVR 1 * Pamja e pasme e kamerës 1 * Pamja e pasme Kabllo e kamerës 1 * Paketa e karikuesit të makinës 1 * Paketa e vetme e lenteve: 1 * Kutia e paketimit 1 * DVR 1 * Pyetje: Pse ky Car Dvr Mirror është çmimi më i ulët se disa të ngjashëm me shitësit e tjerë? A: Ne jemi fabrikë e vërtetë, shitësit e tjerë që shesin prodhimet e njëjta kanë marrë pasqyrën e makinës dvr në fabrikën tonë. Pra, çmimi ynë është më i ulëti. Disa shitës të ri përdorin lente plastike, Ata gjithashtu shesin çmime të shtrenjta për konsumatorët, kjo është e turpshme. Ne duam të jemi shitësi më i mirë. Një nd ne përdorim vetëm të plotë 6 shtresa xhami lente kamera gjatë gjithë kohës. Por në qoftë se ju përdorni lente plastike të kamerës Dvr, video dhe foto janë të paqëndrueshme kur temperatura e nxehtë sepse lente plastike do të shtrembërojë termike. Nëse dëshironi të instaloni videot mësimore, ju lutemi na kontaktoni reagimet e klientit Pyetje: Pse pajisja nuk mund të ndizet ose të bjerë pas marrjes? A: bateria e integruar mund të përdoret gjatë një dërgesë afatgjatë. Ju lutem ngarkoni atë në makinë për gjysmë ore, pastaj klikoni "reset" në pjesën e prapme të pajisjes për pesë herë radhazi. P: pse gjithmonë kam nevojë për të vendosur të dhënat dhe kohën? A: Për t'u siguruar që të ruhet mirë, bateria e integruar është projektuar me kapacitet të vogël. Ju lutemi kontrolloni motin që bateria ka mbaruar dhe zëvendësojë një të fundit. P: Pse pajisja nuk ndizet? A: Po e përdorni atë në mënyrë të gabuar, kjo do të shkaktojë këtë problem; ju lutemi të ngarkoni atë në makinë për gjysmë ore, pastaj klikoni "reset" në pjesën e pasme të pajisjes për pesë herë radhazi. Pyetje: Pse jeta e baterisë është kaq e shkurtër? A: Si madhësia e vogël e DVR-së, kështu që kapaciteti i baterisë DVR është i vogël, kur përdoret, duhet të lidhni ngarkuesin e makinës. Ju lutem vini re se ju duhet të përdorni ngarkuesin origjinale të makinave, atëherë ajo do të funksionojë. Nëse përdorni Ngarkuesit tjerë të çojë në produkt për të ndaluar punën, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi, ju lutem kuptoni.

peshë0.65 oz
përmasat18 × 8 × 4 në
Lloji i artikullit

Car DVR

Karakteristika të veçanta

Vëzhgimi në kohë reale, Wide Range Dinamik, G-sensor, Led Display, Vizioni Night, Zbulimi i Lëvizjes, Zmadhim Dixhital, Regjistrim Ciklik, Me Ruler, Led Dritë, Dual Lens, Anti Vibration, SD / MMC Card, Bilanci Automatik i Bardhë, , Afati i Kohës dhe Data, Mikrofoni, Me Mirrorin e Rearview, Ndikimi i Tensionit Anti Surge

OSD Gjuha

Spanjisht, italisht, japonisht, kinezisht (tradicional), kinezisht (thjeshtuar), koreanisht, frëngjisht, gjermanisht, rusisht, portugalisht, anglisht

Format Video

AVI

Rezolucioni i kamerës

1920 × 1080

Bateri

Built-in

Touch Screen

jo

Imazhi i imazhit

1 / 3 Ngjyra Cmos

Original-Verpackung

jo

Maks. Memorie e jashtme

32G

Karta e kujtesës kërkohet Reding Speed

Class 10

Brand Name

ADDKEY

Regjistrues GPS

Asnje

Modaliteti i Kuvendit

Pasqyrë e pasme

Jeta bateri

5-10

Raporti i ekranit

16: 9

Kodi Video

MJPG

Korniza për sekondë

30

Numri i lenteve

2

Pixels

500Mega

Prodhuesi i chipseteve

LT

Interface

AV-IN

Display Size

Inches 4.3

Shiko kënd

140 °

50 shqyrton për ADDKEY Night Vision Car Dvr Kamera Rearview Mirror Digital Video Recorder Kamera Auto Dash Cam FHD 1080P dyfishtë Regjistrues

 1. K *** a -

  Камера включается. Por nuk u gjetën. Заказывали из РФ. Ju lutem, sigurohuni që të bëni. Ju nuk jeni i autorizuar të shikoni këtë. Ju lutem, përdorni formularin e mëposhtëm.

 2. R *** s -

  Пришло вовремя, всё в полном комплекте

 3. A *** v -

  më të mirë të gjitha të dhënat e punës dhe të punës të punësuar në IML në Kubë për 4 në kohën e duhur për të reklamuar si vend i lirë për të marrë

 4. D *** n -

  të gjitha të drejtat e rezervuara, nuk janë të rezervuara русский язык

 5. S *** s -

  Рабочий аппарат, мне нравится. Брал по совету товарища.

 6. N *** a -

  хорошо упакована, изображение четкое, быстро пришла посылка, të gjitha ato që janë të pranishme në lidhje me këtë. Спасибо продавцу !!!

 7. K *** m -

  të gjitha punët. për herë të parë për 10. доставка курьером до двери.

 8. Y *** v -

  доставка неделя, всё ок

 9. V *** v -

  Të gjitha janë të mbyllura, por nuk janë të disponueshme

 10. Klient -

  Produkt i mirë, e vetmja gjë që është e bezdisshme është se ndërsa ngasin butonat bëjnë zhurmë.

 11. Klient -

  Të gjithë, të parandalohet, të ndihmoni, të gjithë të punësuarit

 12. Znj -

  Ju lutem mos harroni, kur ju lexoni këtë. Ve fiyatı uygun. Güvenilir satıcı ve jet hızıyla bana ulaştı post. teşekkürler

 13. T *** a -

  gjithçka që do të ndodhë për 10 ditë

 14. A *** n -

  Длогая доставка. И дребезжат кнопки, dhe тёмное стекло. А так работает нормальноо

 15. E *** a -

  товар соответствует описанию.Доставка неделя до Крыма

 16. A *** G -

  Merrni një listë të plotë, të gjitha të drejtat e rezervuara. Shkruani një lidhje për 5 ditë, në një vend që të marrë vendimin tuaj për të reklamuar.

 17. Y *** n -

  Dorëzimi 19 Ditë Miti Eksitim. Посылка приехала в нормальном состоянии. Есть на коробке пару вмятин, но не критичных, так как упаковка неплохая. Ещё не подключал. Думаю, что всё будет ОК (судя по другим отзывам). Më e lehtë për të shitur. Рекомендую.

 18. R *** e -

  Mirë .. por asnjë vizion nate ...

 19. A *** v -

  Пришло быстро. Kjo është puna.

 20. A *** w -

  gjithçka! как поставлю отпишусь

 21. R *** r -

  OK

 22. A *** r -

  Përgjigje, të gjitha të drejtat e rezervuara

 23. A *** n -

  i ftohtë

 24. V *** n -

  Всё ОК !!!

 25. A *** v -

  Получил через пару дней в Люберцы, принес курьер)))) Молодцы. Nuk e di, дополню потом, как поставлю.

 26. M *** v -

  классно

 27. O *** y -

  Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

 28. M *** n -

  заказывал с Китая, до Казани шел месяц. курьер принес домой, упаковано хорошо. në të gjitha këto, nuk do të jetë i gatshëm. после дополню отзыв.

 29. N *** a -

  Gjithçka është e mirë

 30. V *** v -

  остались довольны. пришло вовремя. упаковано отлично.

 31. Naniwufo -

  Rezultatet e shkëlqyera dhe kohëzgjatja e përsosur e shpërndarjes. Unë jam shumë i kënaqur

 32. A *** n -

  pajisja është e pajisur me pajisje të lëvizshme, të cilësuara nga aparat fotografik dixhital (jo të zhdërvjellët, ose të ndara).

 33. T *** a -

  Ky artikull është për 14 дней, всё целое. Kjo është arsyeja pse ju nuk keni qenë i gatshëm për të marrë një vendim të tillë. Продавца рекомендую.

 34. G *** Y -

  упакован отлично, доставка месяц, кој застановлю опишу позже .продавца советую.

 35. G *** v -

  товар в целости и сохранности. të gjitha punët. позднее видео сниму

 36. A *** v -

  заказываю не первый раз, всё отлично всё работает, продавца как и товар советую.

 37. V *** n -

  Очень быстро доставили. На пятый день уже получил посылку.

 38. Klient -

  товар получил, все работает

 39. F *** s -

  Produkt Excelente. Súper contenta. Çështjet e menjëhershme të mendimit tuaj dhe mënyra e tyre për të mbrojtur mbrojtjen. Un 10 el vendedor

 40. M *** - -

  Очень быстрая доставка, товар отличного качества, отличный продавец !!!!

 41. D *** v -

  Всё отлично. Упаковано очень хорошо

 42. A *** a -

  Mbyllur më së miri në faqet e internetit, kliko këtu për të pastruar, pa u bllokuar. Mbyllur komentet tuaja, ju duhet të dini se çfarë është. Сам регистратор пока не устанавливали, установим, дополню отзыв) Спасибоооо Рекомендую продавца

 43. Z *** i -

  Mesazhet e fundit dhe përgjigjet e pyetjeve në fjalë

 44. J *** o -

  mirë

 45. R *** r -

  Kjo është një kënaqësi për të gjithë ju. Pa çdo gjë që ju pëlqen Përmbushja e të gjithë punonjësve.

 46. V *** y -

  Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

 47. Klient -

  Mbyllur në 5 день всё подключил всё работает

 48. A *** a -

  Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Përsëriteni të gjithë ju, për çdo gjë, për të gjithë.

 49. V *** o -

  Товар пришёл в срок. Курьер доставил до двери. Упаковано все хорошо. Udhëheqësi i plotë i të gjitha punëve. Video nuk është duke u bërë, por kamera nuk është në gjendje për të gjetur një vend të sigurtë. отзыв. Продавца советую.

 50. A *** n -

  Shpërndajeni. Пришло целое. Проверю дополню

Shto një shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *