Zbritje

2019 E re origjinale Podofo A1 Mini Kamera DVR Kamera Dashcam Full HD 1080P Regjistrues Video Regjistrues G-sensor Vizioni i natës Dash Cam

(56 komente të konsumatorëve)

$19.39 - $32.41

Vetëm DVRDVR me 16G CardDVR me 32G CardDVR me 8G Card
Qartë
SKU: 1982301327 Category:

100% Origjinale Podofo A1 Mini Kamera Dvr Kamera Full HD 1080p Regjistrues Video Registrator Vizioni Night Carcam Dash Kamion DVRs Automjeteve

100% Origjinale Novatek Mini Dashcam Video Recorder Night VisionCar DVR Kamera GT300 1920 × 1080 Full HD 1080p Video Regjistrues WDR G-sensor Camcorder Registrator Vizioni Night Cam Carcam Dash

Specifikimet: 1920 x 1080 p Rezolucion FULL HD: 140 shkallë A + klasa me rezolucion të gjerë Lente këndore Shtypja e avancuar e fotografisë do të teknologjisë 2.4 inç LCD me rezolucion të lartë, mund të shikojë gjatë shootin Funksioni i shikimit të natës Mbështetje Mbështetje HDMI Full HD video mbështetje Mbështetje kartën e kujtesës TF deri në 32 gb Funksioni i regjistrimit të ciklit të ciklit të pandërprerë Funksioni i zbulimit të lëvizjes Funksioni G - sensor Mbështetja e gjuhës: Anglisht, Rusisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanisht, Japonisht, Koreane, Portugalisht, Kinez Përmbajtja e paketës: 1 x Podofo A1 Kamera e veturës DVR 1 x Car ngarkues për DVRs 1 x kabllo USB 1 x Bracket 1 x Manuali i Përdorimit 1 x Kuti me Pakicë Kujtoni me mirësi: 1. Cila kartë është e nevojshme? Ndërsa kamera e makinës është shumë e shtrenjtë me një kartë memorie. Pls përdorin një kartë origjinale dhe me shpejtësi të lartë 10, 4-32GB. Jini të kujdesshëm ka shumë kopje në treg. Mos përdorni kartën e lirë, mund të jenë të rreme dhe të dëmtojnë kamerën. 2. Mos e ngarkoni me anë të kabllit usb nga kompjuteri, ju lutem ngarkoni me anë të ngarkuesit të makinës 12V. Ajo mund të djegë kartën e nënës nëse është në kamion të fuqisë 24 v, ju lutemi shtoni një konvertues 24v në 12v. 3. Për të mbajtur makinën të sigurt, pasi temperatura e makinës është shumë e lartë kur jashtë në verë, nëse bateria e madhe do të jetë e lehtë të shpërthejë, kështu që bateria e DVR-ve të makinave prodhohet shumë e vogël. Bateria është vetëm për të ruajtur videon kur ndizet papritmas. Prandaj ju lutemi të ngarkoni nëpërmjet ngarkuesit të makinës kur përdoret. 4. Si të regjistroni regjistrimin? 1> Ju lutemi të aktivizoni regjistrimin e ciklit në menynë. 2> Ju lutemi formatoni kartelën në kamera para përdorimit. 3> Ju lutemi të fikni G-sensor për shkak të ndjeshmërisë së lartë, do të kurseni shumë video të cilat nuk mund të mbulohen me cikle, kështu që kartela është e mbushur plot shpejt, pastaj ndalon videon. 5. Pamja e këndit: Këndi që shfaqet në ekran nuk është këndi i shikimit, ju lutemi të luani videon në kompjuter, do të jetë më i madh dhe më i qartë sesa në gjendjen civile.

Kamera e makinave, kamera dash, dvr makinë, dvr, dashcam, video DVR15196, video regjistruesit për makinat, regjistrohen, Video Recorder, regjistrues Video, automjeteve të regjistrit, DVR video, regjistrues video për makinat, Regjistrues video, regjistrohen, Video Regjistrues; ; DVR; Videoregjistrues; Regjistrues të videove të makinave; Regjistrues; Regjistrues i makinave; Dvr

peshë0.28 oz
përmasat20 × 15 × 11 në
Lloji i artikullit

Car DVR

Interface

AV-Out, USB2.0, HDMI

OSD Gjuha

Kineze (thjeshtuar), ruse, spanjisht, kineze (tradicionale), italisht, frëngjisht, japonisht, gjermanisht, rusisht, anglisht, portugalisht, koreanisht

Format Video

AVI

Karakteristika të veçanta

Mikrofoni, Led Display, Zbulimi i Lëvizjes, Vëzhgimi i Kohës së Vërtetë, Vibrimi Anti, Afati i Kohës dhe Data, Regjistrimi Cikli, G-Sensor, Regjistrimi Ciklik, Vizioni i Natës,

Kodi Video

MJPG

Regjistrues GPS

Asnje

Bateri

Built-in

Display Size

2.4 "

Modaliteti i Kuvendit

Regjistrues portativ

Numri i lenteve

1

Brand Name

podofo

Original-Verpackung

po

Karta e kujtesës kërkohet Reding Speed

Class 10

Pixels

500Mega

Rezolucioni i kamerës

1920 × 1080

Imazhi i imazhit

1 / 4 Ngjyra Cmos

Shiko kënd

140 °

Maks. Memorie e jashtme

32G

Korniza për sekondë

30

Raporti i ekranit

4: 3

Touch Screen

jo

Prodhuesi i chipseteve

Topbox

Maker Maker

Acura, Aston Martin, Audi

56 shqyrton për 2019 E re origjinale Podofo A1 Mini Kamera DVR Kamera Dashcam Full HD 1080P Regjistrues Video Regjistrues G-sensor Vizioni i natës Dash Cam

 1. A *** n -

  Kamera shumë e mirë. Unë rekomandoj atë.

 2. J *** o -

  Регистратор хороший! Доставка очень быстрая. Покупкой довольны. Рекомендую !!!

 3. Z *** z -

  foto e qartë, menu e lehtë për t'u përdorur, dizajn me cilësi të lartë, duke punuar si duhet me kartën e vjetër SD p.sh. klasë 4, përsosmëri Device, dorëzim të shpejtë dhe forwarder direkt në shtëpi

 4. Klient -

  заказал 15.04.19 достака курьер 22.04.19 всё упаковано, работает за эти деньги достойно, на сколько его хватит посмотрим, не сжимает видео большой ресурс крты памяти тратится .Посмотрю еще настройки.

 5. M *** I -

  ok

 6. L *** a -

  все пришло очень аккуратно упакованным, каждая деталь отдельно, все в пленочке, потом еще в жесткой коробке, вложено в пакет -пупырку.Отслеживался до России, потом пропал, списалась с продавцом, с третьей попытки прислал номер, который от слеживался по России, одни цыфры без букв, сразу смогла распечатать извещение дома и пошла на почту получать

 7. E *** v -

  Shpërndaje me porosi, vlera e çmimit është e vlefshme. В целом отличный бюджетный вариант

 8. Y *** v -

  Спасибо. Доволен, продавец молодец!

 9. Klient -

  Deri tani perfekt ...

 10. A *** n -

  очень лёгкий, работает, но в полной рабое ещё не проверял

 11. O *** h -

  Furnizuesi është dërguar në Lëkundje, për 10 ditore.Kompania e lajmëron një reklamë të menjëhershme.

 12. P *** a -

  Gjithçka në rregull

 13. P *** v -

  доставка курьером 3 дня, ещё не проверял

 14. A *** v -

  отличный видеорегистратор

 15. J *** t -

  Wszystko całe, sprawne. Jakość obrazu super yak za tą cenę

 16. Klient -

  Të gjitha të drejtat janë të rezervuara!

 17. D *** v -

  Спасибо пришол быстро !!! рекомендую продавца !!!

 18. B *** n -

  заказал 28 / 03 merrni 23 / 04, të gjitha këto nuk janë të mira. në një 2 skedar, një skedar 3, një skedar dhe një skedar, ju duhet të blini në një skedë të panjohur. посмотрим сколько продержится. мне обошелся 13.5 $ me fjalë. как будет работать дополню позже. продавцу спасибо. nuk është në linjë

 19. D *** v -

  të gjithë të varur

 20. L *** l -

  Ras très bien

 21. T *** a -

  покупала в подарок, говорят работает хорошо. спасибо! с продавцом не общалась.

 22. Klient -

  Gjithçka është e nevojshme, но доставка очень долгая

 23. W *** I -

  , Dyqan Profesional. Ofrimin e shpejtë të mallrave në përputhje të plotë me përshkrimin. Unë rekomandoj për të gjithë konsumatorët. Faleminderit.

 24. D *** k -

  7 дней курьерская доставка. Это фантастика.

 25. Klient -

  прибыл целый. kjo është një punë e mirë, por nuk ka asnjë lidhje me të ardhurat. nuk është e lehtë për t'u marrë me një orkestrim. Full HD 1080 nuk do të pësojë

 26. W *** v -

  Получил быстро Работает!

 27. F *** s -

  Faleminderit dyqan, ju jeni shumë profesional dhe i ndershëm.

 28. Klient -

  Shtypni 10 / 10

 29. V *** k -

  отличный видеорегистратор

 30. E *** c -

  mirë

 31. B *** a -

  Shfaqje

 32. V *** h -

  Kërkoni për 26 дней. Состояние идеальное, всё работает. Продавец заказ отправил быстро, посылка отслеживалась до поступления на почту. Сервисом магазина доволен, продавца рекомендую!

 33. N *** o -

  Faleminderit për anijet e shpejta, kamerë shumë të mirë, do të blej përsëri nga dyqani.

 34. Y *** k -

  Kjo është një tregtar i shpejtë, por në këtë tregim, ju jeni duke punuar me 3, të punoni pa asnjë kartë. Советую, прилетел быстро, стоимость в декларации значительно ниже ...

 35. Siddha -

  Ky është produkti më i mirë për t'u përdorur me rezultat të kamerës me cilësi të lartë.

 36. Ahmed -

  Faqja e internetit e mirë me kohën e shpërndarjes së madhe

 37. Yong -

  I kënaqur për të parë një lloj të tillë të internetit.

 38. Irshad -

  Faleminderit dash cam për produktin e mahnitshme

 39. areeb -

  Artikujt më të mirë në web faqen tuaj. faleminderit shumë për sigurimin e kësaj

 40. Rameez -

  vazhdoni të vazhdoni dhe shtoni më shumë lloje të tilla të produkteve të shkëlqyera

 41. parveez -

  faqja më e mirë

 42. M *** y -

  Товар соответствует описанию. Gjithë autori është i aftë, çdo gjë që është më e mirë.

 43. L *** l -

  anije të shpejtë, produkt i mirë!

 44. G *** k -

  Спасибо огромное продавцу. Kjo është një mënyrë për të kapërcyer krizën. Привёз домой курьер

 45. L *** a -

  Sic eshte pershkruar. Punon mirë pas javëve të 2.

 46. R *** v -

  Очень быстрая доставка курьером. упаковка отличная. do të punosh dhe do të pi. теперь надо разобраться с режимами. продавца рекомендую!

 47. D *** e -

  Tiene buena pinta para se të ketë ndonjë gjë të tillë

 48. A *** Y -

  Cilësi të mirë faleminderit

 49. V *** o -

  furnizuesi 10 дней очень быстро пока работает

 50. A *** a -

  Excellent shpejtë

 51. G *** n -

  Që nga viti, një grua e famshme ka fituar çmimin e saj dhe të gjitha çmimet më të ulëta. Përfaqësuesit e punonjësve të ngarkuar me punë më shumë se të ardhurat.

 52. A *** a -

  хороший видеорегистратор, пришёл в фирменной коробке, упакованно хорошо. Хороший товар и доставка. Спасибо.

 53. N *** a -

  Mbyll 27, 3го mund të hyni në të. Kjo nuk ka të bëjë me furnizimet. Dërgoni IML-in, paraqitni, ofruani ose dëshironi të merrni, ose dërgoni një shtëpi. До этого получила nga IML СМС с простбой подтвердить доставку. Nuk mundem, nuk mundem, dhe nuk më pëlqen të jesh i sigurt, dhe nuk do të jesh në gjendje të mirë për të jetuar dhe për të shpëtuar. Vërtetohet se kjo nuk është e vërtetë, por nuk ka ardhur ende, në një kohë të gjatë, në rrugë, në mënyrë që të ndahet (të hyjë në shërbim të biznesit, ose të kalojë, të kërkojë automatikisht). Në ее еще не пробовали.

 54. R *** o -

  За такие деньги пойдет. Çështjet që duhet të bëni nuk do të jenë të vlefshme.

 55. V *** r -

  всё ок

 56. S *** G -

  për 14.66 usd. për çmimin më të ulët të çmimit. доставка месяц.

Shto një shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *