Videoja më e mirë Dash 2019

Ne kemi analizuar disa nga kamerat më të mira të syrit për të gozhduar kamerat më të mira të Dashit për 2019. Është e rëndësishme të theksohet se kamerat e bllokut janë shumë më tepër se GoPros të montuar në pultin e automjetit tuaj; këto janë kamera të gatshme për makina që kryejnë disa funksione kritike dhe mund t'ju ndihmojnë gjithashtu të kurseni kohë dhe para ...

Videoja më e mirë Dash 2019 Lexo më shumë "

Videot më të mira Dash - Tendencat më të mira në industrinë e kamerave Dash në 2019

Çdo ditë mijëra shoferë ngarkojnë pamjet dramatike të aksidenteve të tmerrshme me shpejtësi të lartë, përvojave pranë vdekjes, pamjeve spektakolare ose madje edhe ngjarjeve kozmike. Këto video regjistrohen automatikisht nga kamerat moderne të skedave dhe pastaj ngarkohen në rrjetet e transmetimit të videos. E gjithë kjo është për shkak të shpërthimit të kamerave të pult. Nëse jeni të interesuar të kuptoni ...

Videot më të mira Dash - Tendencat më të mira në industrinë e kamerave Dash në 2019 Lexo më shumë "

Duhet të blesh një cam përpara dhe pasme të dashit?

Ajo mund të jetë joshëse për të blerë një front dhe cam pasme dash që do t'ju japë pamjet e gjithanshme të makinës tuaj në rast të një incidenti. Në krahasim me një cam të vetëm dash, i cili vetëm do të ju tregojnë pamjet e para. Sidoqoftë, një kamera e përparme dhe e pasme nuk mund të jetë aq e mirë ...

Duhet të blesh një cam përpara dhe pasme të dashit? Lexo më shumë "

CAN DASH CAM punon me ALEXA SIRI DHE GOOGLE ASSISTANT?

Në parim, programet moderne të ndihmës zanore duhet të shkojnë me vete kudo - për sa kohë që gjithmonë i vishni pantallonat kur largoheni nga shtëpia, integrimi i shërbimit në të dy telefonat inteligjentë dhe folësit në shtëpi duhet të jetë të mjaftueshme për të mbajtur të mbuluar. Makina, megjithatë, ...

CAN DASH CAM punon me ALEXA SIRI DHE GOOGLE ASSISTANT? Lexo më shumë "

Bëni kamionët dashorë të kenë një vizion të natës?

Ashtu si njerëzit, kamerat e dash nuk shohin edhe në errësirë ​​siç bëjnë gjatë ditës dhe mbështeten në fenerët e një makine dhe burimet e tjera të dritave (si dritat e rrugëve) për të kapur pamjet gjatë natës. Përparimet e fundit në teknologjinë e sensorëve i ndihmojnë ata të regjistrojnë pamjet gjithnjë e më të qarta pas diellit, por ...

Bëni kamionët dashorë të kenë një vizion të natës? Lexo më shumë "

cili dash cam ju jep karakteristikat më të mira me çmim më të mirë?

Nuk është kurrë një ide e keqe që të keni një kamion dash të montuar në makinën tuaj - nuk e dini kur do të keni nevojë për xhirime nga xhamia juaj. Gjetja e kamerës më të mirë në 2019 mund të ndihet e madhe; ka kaq shumë modele atje, dhe shumë kompani bëjnë më shumë se një. Disa prej nesh kanë hequr dorë dhe ...

cili dash cam ju jep karakteristikat më të mira me çmim më të mirë? Lexo më shumë "

Cilat karakteristika duhet të keni parasysh kur blini një cam dash?

Një dash cam duhet të ju japin paqen e mendjes, ndërsa në rrugë. Me kusht që të kapë pamjet e duhura - dhe jo të gjitha modelet munden. Udhëzuesi ynë i ekspertëve do t'ju ndihmojë të blini kamerën më të mirë për kamerat e buxhetit tuaj - të njohur edhe si kamerat e bravës, kamerat e makinave ose regjistruesit e videove të automjetit - janë pikërisht ajo që ata i bëjnë ...

Cilat karakteristika duhet të keni parasysh kur blini një cam dash? Lexo më shumë "

Scroll to Top