Продажба!

YI ретровизори Камера со двојна табла за снимање на камерата Екран на допир Преден заден HD камер G сензор за ноќна визија Руски берза

(31 customer reviews)

$69.99 - $94.99

КинаГерманијаРуската ФедерацијаШпанијаСоединети Држави
16G32GНикој
Отстрани
SKU: 32853317486 Категорија:

Q & A

1.Q: Дали е ова оригинално?

О: Сите наши производи се оригинални.

2.Q: Која е верзијата на производот?

О: Сите наши производи се меѓународна верзија со англиски мени. За специјални производи, ќе забележиме во описот на производот.

3.Q: Дали имате гаранција?

О: Ние ви нудиме една година гаранција за секој производ.

4.Q: Кога ќе испратите?

О: Нормално ние ќе испратиме во 3 дена (Освен празниците и викендите)

Ако имате било какви прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас.

Ви благодарам што дојдовте !

Тежина1 мл
димензии10 × 10 × 10 во
Тип на предмет

Автомобил DVR

Посебни карактеристики

Циклично снимање, широк динамички опсег, Wifi функција, G-сензор, двоен објектив, ноќно гледање, снимање на циклус, прикажување на времето и датумот, со ретровизорско огледало

Потребна е мемориска картичка

Класа 10

Пиксели

200Mega

Екран на допир

Да

GPS логер

Никој

Режим на собранието

Огледало на задното стакло

Сооднос на екран

16: 9

Резолуција на камерата

1920 × 1080

оригиналниот пакет

Да

Батерија

Вграден во

Сензор за слики

Sony Ccd

Макс надворешна меморија

64GB

Видео формат

MPEG-4

Агол на гледање

105 -140 ° °

Интерфејс

USB2.0

Фрејмови во секунда

30

Број на објективи

2

OSD Language

англиски

Име на бренд

yi

Видео код

H.264

Производител на чипсети

YI

Покажи големина

4.3 инчен

31 прегледува YI ретровизори Камера со двојна табла за снимање на камерата Екран на допир Преден заден HD камер G сензор за ноќна визија Руски берза

 1. R *** n -

  Заказ получен, упаковка заводская.

 2. N *** o -

  зеркало отличное, чувствова квалитет, со телефон за канектился без проблем. Купил за одлична цена 3500 р со купон уште кешбэк со оваа сума. Просто супер цена. единствено следење беше не правилен укажувался сосема друг град, но позвонил курьер договорились где встретимся и передал посылку.

 3. N *** v -

  Покупаю такой регистратор уже второй раз. Хорошее зеркало, видно хорошо. В отличие от регистраторов на присоске, крепление на зеркало более надежное (присоска потеряет свои качества со временем и не держится). Качество видео меня устраивает. Производитель проверенный. Рекомендую к покупке.

 4. H *** o -

  Добра продавница, најдобра продавница.

 5. E *** o -

  Сè е во ред, многу брза испорака, предмети се како на сликата, тоа функционира :) Препорачувам продавачот и овој производ! Ви благодарам!

 6. D *** v -

  Спасибо быстрой доставка ... Рекомендую

 7. K *** v -

  Соответствует описанию

 8. M *** v -

  Сверх быстрая доставка, все соответствует описанию, спасибо продавцу, товар классный !!!

 9. V *** v -

  Всето дојде во целост и сигурност. Русского языка в меню нет. Камера за задниот вид во комплетот.

 10. A *** a -

  камера за задниот вид во комплетот

 11. К *** а -

  Сè што работи. Ви благодарам.

 12. S *** N -

  купил за три рубли со купоном. до москва в раце принесли через два дня. покупкой доволен. добар квалитет на исполнување како уред, како и квалитет на снимање. инсталирав сам иако и далеко не месар. машина солярис. все фурычит.кабеля с запасом метра полтора. ночью пока не ездил, потом дополну.из недостатков-угол поворота объектива по мне така маловат зеркало же не може да се ротира, последниот преглед ухудшится, засвети екранот, не е наша моќна јазик, иако менито е видливо. в общем рекомендую

 13. P *** i -

  ENG: Еден од најдобрите DashCam што некогаш сум го користел. Јас навистина ја ценам опцијата од задната паркинг камера. Јас навистина го препорачувам тој уред. ПЛ: Еден од најширокиот широк опсег. Функција за кофинација е GENIALNA. Szczerze polecam.

 14. A *** n -

  За мене беше сложново при удобен углед во огледалото да наместам фокус на основната камера. Консенсус вроде најден. Двете камери работат правилно. Товаром доволен.

 15. A *** j -

  Стакло дојде за 2 недели. Заказывал на продажу в честь 9 лет Али. Зеркало классное. Передняя камера снимает в полно HD, задняя в HD. Задната камера, дури и покрај недостатокот на подсветка, снима снимање на ноќта, при паркингот, исто така, може да се види. Само зеркало можете настроить через приложение на телефоне и забыть.

 16. M *** z -

  Polecam

 17. Клиент -

  на вид стекло добротное, дошло за 12 дена, а уште не се постави подоцна дополнување отзыв

 18. R *** n -

  100

 19. S *** v -

  одличен

 20. S *** o -

  Качество съемоки хорошее, есть мелкая дрожжа, когда смотришь, что происходит в зеркале заднего вида, if the machine is not toning, that and look eyes leak, with toning better!

 21. I *** v -

  Брза испорака, добар квалитет, проширување на новите нема, се глупи при поврзување со WiFi.

 22. Џон -

  Многу тенок и квалитетен производ. Ви го давам 10 / 10.

 23. Џесика -

  Во голема мера се задоволувам со вашиот производ и квалитет со испорака

 24. сите -

  Ви благодариме за испораката на одличен производ.

 25. E *** v -

  Доставка од РФ, дојде до Самара за недела, послужавник. Регистратор сбалансиран. Големиот сензорски екран со висока (+/- HD) резолуција не е во ред со слаби екранчици кои се продаваат во РФ регистатори, каде што дијагоналите како цели 2.7 ", with an incomprehensible resolution something around 240 * 320 is issued for what achievement is. Портовата зеркала чутко тонированна, како на својот DOD RX7W +. Привыкается быстро, но задните пацаноксенонщики ночью не слепят (без прибегања до тонировка заднего стекла). Две камери - напред FullHD, задната HD - ништо лишнего. Широк агол на преглед, навскидку оценил како 120-130 * по хоризонтали (против типични 100-110). Расплата за тоа - нарушување на сликата со ужатие на нејзините краеви. Но во целина - неплохо. При првото вклучување беше предложено да го преземете прилогот на вашиот мобилен телефон, кој себеси се поврзува со регистраторот преку WiFi. Регистратор и неговите поставки целосно рулится с этой приложухи с телефона (screen of a mirror with fingers lapat уже необязательно), and inside the application everything is already in Russian!

 26. A *** n -

  Очень доволен зеркало. Посылка пришла быстро, курьер доставил до квартиры. Установка, вклучувајќи протяжку кабели зазема не повеќе од половина час. Има англиски јазик, иако во принцип, мени и така не сложное. На штатное зеркало встало легко. Камерите се воодушевуваат со својот квалитет на снимање. Угол за снимање на задната камера овозможува гледање на краевите на бамперот, како и на мерните зони за обични зраци. При престроение с полоса стало значительно проще. Ноќната снимка погоди: сликата изгледа погледно јасно и поостро, од реалноста. Екран на зеркалото има оптимално простор, има доволно слободно место од екранот, и покрај тоа, преку екранот на екранот не е тешко да се фокусира видот и да се види рефлексот во самото огледало. Уровней яркостей хватает и за ноќно и за дневна езда. Може да се конфигурира исклучување на екранот низ времето, за да не меша, но јас сега постојано скијам со вклучен, одличен помошник воден.

 27. I *** v -

  +

 28. N *** v -

  добил, пришоло брзо, пакувано добро, додека сите ме сакате, поставувам додавлю отзыв

 29. V *** s -

  Доброто ниво на відеореєстратора, але товай прийшов без заводської упаковки, таке оруження как цев повернення.Доггий час доставки.

 30. J *** s -

  навистина кул огледало. Квалитетот на снимање на двете камери е висок. задната камера може да служи како паркинг камери. Купил на продажба и хитрожопие джедаи, обидувајќи се да ми паднат на радолен фуфел во замена. Но, после угроз и запугиваний Путиным и КимЧенЫном пересцали и отправиле корисен товар. Товар норм, всё работает

 31. Клиент -

  Сите совршени, релативно брзи испорака, пласирани и совршено работат.

Додадете преглед

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *