Продажба!

dvr камерата цртање камери автомобил dvr огледало двоен објектив заден поглед камера камера за задна врата dashcam автоматско снимање видео full HD предни и задни

(34 customer reviews)

$19.68 - $35.64

DVR со 16G TF картичкаDVR со 32G TF картичкаDVR без ТФ картичка
Отстрани
SKU: 32881810553 Категорија:

камери камера камера камера камера dvr двојна објектив ретровизорот авто dashcam рекордер регистратор Видео во автомобил целосна HD предниот и задниот дел

Екран: 4.3 инчен HD LCD екран

Поддршка за мемориски картички: Поддршка за Max TF картичка 32GB (Предложете употреба C10 брзина TF картичка)

Материјал на објективот: 6G-Glass Len

Апертура: F2.0

Видео и фотографии

Видео резолуција: 1920 * 1080P, 1280 * 720P

Видео формат: AVI

Формат на слика: JPEG

Агол

FrontLen агол: степени 170

Заден Лен агол: 120 степени

Главната функција

Заден поглед

Двојна леќа

Снимање на јамки

детекција на движење

Микрофон: Вграден

Откажување на звук на микрофон: Вграден

Напојување: 12 / 24V влез, 5V / 1A излез

Спецификации за пакување

Содржина на еден Лен DVR Содржина:

1 * пакет кутија

1 * Автомобил dvr

1 * автомобили полнач

1 * Кориснички прирачник

Содржина на DVR со двоен објектив:

1 * пакет кутија

1 * Автомобил dvr

1 * Заден објектив со кабел 5.5

1 * автомобили полнач

1 * Кориснички прирачник

Тежина0.7 мл
димензии30 × 15 × 10 во
Тип на предмет

Автомобил DVR

Потребна е мемориска картичка

Класа 10

Посебни карактеристики

Циклично снимање, откривање на движење, микрофон, двоен објектив, со ретровизор, SD / MMC картичка, надзор во реално време, LED дисплеј, анти вибрации, ефект на удар од пренапони, време и датум, автоматски баланс на белата боја, снимање на циклус

GPS логер

Никој

Режим на собранието

Огледало на задното стакло

OSD Language

Руски, кинески (поедноставен), англиски, германски, шпански, француски, португалски, кинески (традиционален), полски

Сооднос на екран

16: 9

Интерфејс

AV-Out, Micro SD / TF, USB2.0

Покажи големина

3 "-5"

Екран на допир

Не

Број на објективи

2

Видео код

MJPG

Фрејмови во секунда

25

оригиналниот пакет

Да

Име на бренд

Maxtoss

Резолуција на камерата

1920 × 1080

Агол на гледање

170 °

Сензор за слики

Sony Ccd

Пиксели

1200Mega

Видео формат

AVI

Макс надворешна меморија

32G

Батерија

Вграден во

Производител на чипсети

КИНА

автомобил видео

Пренослив рекордер

DVR руски

автомобил dvr огледало

Двоен објектив со камера со цртичка

Full HD 1920 * 1080P

Автомобилски рекордер

Автомобилски DVR

цртичка камери

Автомобилски рекордер

Автомобил Dvr огледало камера за назад поглед

автомобил dvrs

Автореграф

dashcam

автомобил видео камера полн HD

Возило камера

Автомобилски DVRs

Автоматскиот регистар

34 прегледува dvr камерата цртање камери автомобил dvr огледало двоен објектив заден поглед камера камера за задна врата dashcam автоматско снимање видео full HD предни и задни

 1. A *** n -

  Все замечательно! Видеорегистратор классный! Упакован беше многу квалитетно во пупер + пакет "надувной матрасик" + сам регистратор во оригиналната кутија во поролон. Продавец молодец, большое ему спасибо!

 2. A *** a -

  Приходи за 40 дена. Посолка не отслуживалась, доставила курьер. На прв поглед сите исправно. Ако се откажат од работа, задолжително отпишу.

 3. P *** стр -

  пришло со разбитый зеркало, но продавец выслал новое. регистратором даволен!

 4. О *** а -

  Товар пришёл, всё отлично.В целото секој детаљ.Упакованный отлично! Благодарю продавачот по прашањата отвечал все быстро.Сообщел приествие посылки в почтовое отделение на мобильник.

 5. S *** a -

  Все супер! Продавец молочина! Упаковал основательно, дури и коробка во пат не помялась. Покажува добро, како ќе се постави потоа отпишу. Рекомендую!

 6. Клиент -

  Ако сакате да го направите ова видео, кликнете на копчето за да го видите видеото и кликнете на копчето 15, а потоа кликнете на копчето.

 7. R *** u -

  Товар пришёл быстро.

 8. Јас *** i -

  Советую этого продовца. Общительный. И товор хороший.

 9. O *** v -

  Товар пришол целый все работает. С доставкой мало затянулось. Така продавачот препорачува.

 10. Клиент -

  Хороший регистратор, все соответствует описанию, ковании нет. Все хорошо работает. работает отлично, качество сборки порадовало,, продавец советую.

 11. Клиент -

  прибыл в отличном состоянии. супер брза испорака, сите изгледаат да бидат во работен состојба. фантастична цена и квалитет на квалитет, јас многу препорачувам овој производ од овој продавач.

 12. Клиент -

  Все замечательно!)) Угол обзора хороший.хорошая качество, спасибо продавцу.

 13. M *** v -

  како секогаш все на высшем уровне, продавцу огромное спасибо

 14. Клиент -

  коробка беше млета, но внатре целото. камерите работают, видео записывают, карта читами. все норм на машину еще не ставил.

 15. M *** n -

  супер брз превозот

 16. P *** k -

  супер

 17. D *** d -

  спасибо, рекомендую, пока доволен

 18. Клиент -

  25 04 19 инсталирал зеркало 27 04 19 се повлече задната камера што многу ме разочара

 19. R *** n -

  Пришло все в срок все работает. Продавца препорачую.

 20. G *** v -

  Стојала стара прошивка, регистратор глупил. Продавачот веднаш излезе новата прошивка, стана одлично, регистратор заработил без глупи. Пишет хорошо. Продавец молодчина.

 21. M *** e -

  Додека не се вклучив, како ќе го отклучам отпишу

 22. wajid -

  одличен квалитет на видео со одличен објектив

 23. arsalan -

  моето искуство беше одлично со цртичка-камери

 24. К *** а -

  зеркало пришло цело, многу добро упаковано, доставили со курир директно дома. приклучок, все работает и передняя и задняя камера, все в русском, есть режим парковки, но надо привыкнуть, большое и антиблочное (синие), поэтому немного отвлекает, надеюсь скоро привыкну, как запись пока сказать I can not have no flash)

 25. D *** v -

  упаковано было так, что танка бы не продавил-супер.стоит своих денег.даже больше.

 26. C *** i -

  се е во ред

 27. D *** n -

  Пришло сите многу брзо, но за жал, отфрлена камера. Продавец оперативно отправил нова, за што му благодарам огромно. Достава на товара потврдил. Продавца препорачую

 28. M *** z -

  Funciona perfectamente !! sólo falta probar con cámara trasera.

 29. O *** v -

  Доставата брзо, дојде до Тјумени 14 дена. Проверил всё работает. Трек следи. Рекомендую.

 30. V *** n -

  Приехало зеркало быстро с доставкой на дом, товаром доволен, все работает, единственное, что не понравилось в зеркале, это то, что зеркало синее и видимо хуже, но в целом все хорошо, продавец рекомендую

 31. N *** a -

  вроде бы все нормально. поставим дополну отзыв

 32. О *** а -

  товар пришёл хорошо упакованный, все работает покупкой доволен

 33. T *** s -

  Не верувам дека камерата со овој квалитет за оваа цена! Верни добра камера.

 34. L *** v -

  работи, я очень доволен.

Додадете преглед

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *