Продажба!

ADDKEY Ноќенпоглед Автомобил Dvr камера Ретурн огледало Дигитален видеорекордер Камера за видео камери Црн камери FHD 1080P двоен len Регистратор

(50 customer reviews)

$19.71 - $23.65

КинаРуската Федерација
Отстрани
SKU: 32793924508 Категорија:

 • 4.3-инчен екран:

Исто така, обезбедува моментална репродукција на видео. Докаже својата невиност за неколку секунди, додека останете на патот.

 • Снимање HD 1080P видео:

Снимајте HD видео во режим 1080P. 25mm широкоаголен објектив за предна камера, снимајте го целото дејство со кристално чист HD видео. Видео и аудио автоматски се снимаат во бесконечна јамка и се зачувуваат во мемориската картичка. Рекорд сообраќајни инциденти, сценско патување, неочекувани моменти или социјални медиуми достојни видео.

 • Двојна камера истовремено снимање и поддршка на камерата за задниот поглед:

Овој DVR автомобил има две камери што овозможуваат истовремено снимање видеа од два различни агли. Слика во екранот со слика ви овозможува да имате јасен приказ од предната и задната камера. Кога автомобилот во Rearing Gear, овој автомобил dvr автоматски ќе се префрли на погледот на сликата за камера со паркирање.

 • Вграден сензор за G-шок:

Ако се случи судир со возилото, вградениот сензор за G-Shock автоматски го заклучува снименото видео, обезбедувајќи точен запис за настани.

Ако ја купите единствената леќа, сакате да ја користите со вашата задна камера, ве молиме контактирајте со нас потврди дека ако вашиот заден дел одговара на нашите dvr. Ако не контактирате со нас, какви било последици се ваши. Ви благодарам.

Параметри на производот

Тип на проектот: автомобил-огледало за назад огледало

Видео формат: Јазик на OSD OSD: кинески (поедноставен), кинески (традиционален), англиски, руски, јапонски, француски Големина на екран: 4.3 "LCD екран Перспектива: 140 степени Специјална функција: снимање на јамка, дигитален зум, двојна камера, G-сензор , LED дисплеј, микрофон, детекција на движење, ноќно гледање, приказ на време и датум Рамки во секунда: 30 Камера: 140 степен + ултра широкоаголен објектив со висока резолуција Детекција на движење: Поддршка Временска синхронизација: Поддршка Фото формат: JPEG Видео резолуција: FHD 1080P 1920 * 1080, HD 1280 x 720P Мемориска картичка: TF (максимум 32GB) MIC: Поддршка Вграден стерео: Поддршка за паркирање: Поддршка (Повеќето купувачи ќе купат Паркинг линија заедно) Овој производ е 720P интерполација на 1080P Тековна фреквенција: 50Hz / 60Hz Производ Карактеристики: 1. Професионален врвен квадридрен процесор, кој работи со посветен процесор 2. F2.0 голема решетка, ефектот на сликата е подобар, сликата е појасна 3. Камера објектив со 6 леќи 4. Кина врвот оптички анти блескави сино огледало 5. 140 стерео ултра-широк агол објектив 6. HDR широк динамична технологија на обработка, обработка на слика е појасно 7. Интелигентна анти-тресење технологија, сликата не е замаглена Резолуцијата на овој производ е 720P интерполација на 1080P, ефектот е подобар од 720P. Ако сакате да ја користите задната камера, ве молиме контактирајте со нас пред да ја купите. Бидејќи вашата задна камера можеби не одговара на нашата автомобилска камера. Пакет за двоен објектив: 1 * Пакување кутија 1 * DVR 1 * Камера за погледница 1 * Камара кабел 1 * Полнач за автомобили 1 * Упатство за едно лежиште: 1 * Кутија за пакување 1 * DVR 1 * Полнач за автомобили 1 * прирачник П: Зошто ова возило Dvr Mirror е најниска цена од некои слични од другите продавачи? О: Ние сме вистински фабрика, Други продавачи кои ги продаваат истите производи земени во автомобилот dvr огледало во нашата фабрика. Значи нашата цена е најниска. Некои повторно продавачи користат пластична леќа на фото апарати, тие исто така продаваат скапа цена за купувачите, ова е срамно. Сакаме да бидеме најправедни продавачи. А ние само ги користиме целосните леќи со стаклена камера од 6 слоеви цело време. Но, ако користите леќи со пластични апарати Dvr, видео и слика се заматуваат кога врелата температура, бидејќи пластичната леќа ќе има термички изобличувања. Ако сакате да ги инсталирате видеата за упатства, контактирајте со нас повратни информации од клиентот П: Зошто уредот не може да се вклучи или да трепка по приемот? О: Вградената батерија може да се користи за време на долгорочна пратка. Ве молиме наплатете ја во автомобилот за половина час, потоа кликнете "ресетирање" во задниот дел на уредот пет пати по ред. П: зошто секогаш треба да поставам податоци и време? О: За да бидете сигурни дека безбедно, вградената батерија е дизајнирана со мал капацитет. Ве молиме проверете го времето кога батеријата е снема, и заменете ја последната. П: Зошто уредот не се вклучува? О: Јас го употребувате на погрешен начин, тоа ќе предизвика овој проблем; ве молиме наплатете ја во автомобилот за половина час, потоа кликнете "ресетирање" во задниот дел на уредот пет пати по ред. П: Зошто батеријата е толку кратка? О: Како мали димензии DVR, така што капацитетот на DVR батеријата е мал, кога го користите, треба да го поврзете полначот за автомобили. Забележете дека мора да го користите оригиналниот автомобил полнач, тогаш тоа ќе функционира. Ако користите други полначи да доведе до производот да престане да работи, ние не преземаме никаква одговорност, ве молиме разберете.

Тежина0.65 мл
димензии18 × 8 × 4 во
Тип на предмет

Автомобил DVR

Посебни карактеристики

Надгледување во реално време, широк динамички опсег, G-сензор, LED дисплеј, ноќно гледање, детекција на движење, дигитален зум, циклично снимање, со владетел, предводена осветленост, двоен објектив, анти вибрации, SD / MMC картичка, , Дисплеј за време и датум, микрофон, со ретровизорско зрачење, влијанието на напонот за пренапони на пренапони

OSD Language

Шпански, италијански, јапонски, кинески (традиционален), кинески (поедноставен), корејски, француски, германски, руски, португалски, англиски

Видео формат

AVI

Резолуција на камерата

1920 × 1080

Батерија

Вграден во

Екран на допир

Не

Сензор за слики

1 / 3 CMOS CMOS

оригиналниот пакет

Не

Макс надворешна меморија

32G

Потребна е мемориска картичка

Класа 10

Име на бренд

ADDKEY

GPS логер

Никој

Режим на собранието

Огледало на задното стакло

Траење на батеријата

5-10

Сооднос на екран

16: 9

Видео код

MJPG

Фрејмови во секунда

30

Број на објективи

2

Пиксели

500Mega

Производител на чипсети

LT

Интерфејс

AV-во

Покажи големина

4.3 инчи

Агол на гледање

140 °

50 прегледува ADDKEY Ноќенпоглед Автомобил Dvr камера Ретурн огледало Дигитален видеорекордер Камера за видео камери Црн камери FHD 1080P двоен len Регистратор

 1. К *** а -

  Камера вклучи. Пока не се поставени. Заказывали из РФ. Пришла быстро, доставка по курьером. Сега закажани за подарок, но веќе од Кина (за жал, доставката пишува 1,5 месец, погледнете, надевам дека ќе дојде цела)

 2. R *** s -

  Пришло вовремя, всё в полном комплекте

 3. A *** v -

  многу благодарам за целото и нормално работи проверував во машината испорака IML во Курск за 4 ден на продавачот препорачувам како инсталирам отпишу

 4. D *** n -

  все прекрасно работает, есть даже русский язык

 5. S *** s -

  Рабочий аппарат, мне нравится. Беше по совет на другар.

 6. N *** a -

  добро упакована, слика четкое, брзо пришла посылка, все очень точно соответствует описанию. Спасибо продавцу !!!

 7. K *** m -

  все работает. пристигна дена за 10. доставувачот до врата.

 8. Y *** v -

  доставка недела, всё ок

 9. V *** v -

  Сите одлично, но долга испорака

 10. Клиент -

  Добар производ, единственото нешто што е досадно е дека додека возите на копчињата се прават бучава.

 11. Клиент -

  Всё, прекрасно, доставка быстрая, все работает

 12. Госпоѓица -

  Kesinlikle diğer ürünlerden çok daha kaliteli. Повеќето ујгуни. Напишете ја вашата содржина. Teşekkürler

 13. T *** a -

  всё супер заказ пришел за 10 денови

 14. A *** n -

  Длогая доставка. И држезжат копчиња, и темното стекло. А така работи нормально

 15. Е *** а -

  товар соответствует описанию.Доставка неделя до Крыма

 16. A *** g -

  Закачал веќе втор, всё отлично.Из России пришел за 5 денови, послужувајќи до дома.Продовка рекомендую.

 17. Y *** n -

  Доставување 19 дена Мист экспресс. Послания приехала в нормальном состоянии. Постојат на коцка неколку дупки, но не се критични, бидејќи пакувањето не е добро. Еще не вклучил. Думаю, что всё будет ОК (судя по другим отзывам). Големо спасибо продавеццу. Рекомендую.

 18. R *** e -

  Добро ... но не ноќно гледање ...

 19. A *** v -

  Пришло быстро. Всё работает.

 20. A *** w -

  все работает! како поставлю отпишусь

 21. R *** r -

  OK

 22. A *** r -

  Отлично, все работает, пришло быстро

 23. A *** n -

  Кул

 24. V *** n -

  Всё ОК !!!

 25. A *** v -

  Получил через пару дней в Люберцы, принес курьер)))) Молодцы. Пока не проверил, дополнвам потоа, како поставлю.

 26. M *** v -

  классно

 27. O *** y -

  Все работает отлично.Покупкой доволен.Рекомендую.

 28. M *** n -

  заказил од Кина, до Казани помина месец. курьер принес дома, пакувано добро. на вид все целое, ещё не подключал. после дополнување отзыв.

 29. N *** a -

  Сите се добри

 30. V *** v -

  остались довольны. пришло вовремя. упаковано отлично.

 31. Naniwufo -

  Одлични резултати и совршен временски рок на испорака. Јас сум многу задоволен

 32. A *** n -

  побрза испорака до тмб, квалитетот на задната камера оч лошо (ноќ ништо не се гледа, а дневно добро).

 33. T *** a -

  Товар доби за 14 дена, сето цело. Трек се следеше, додека не се инсталираа како поставување, отзыв дополну. Продавца препорачую.

 34. G *** Y -

  пакување одлично, доставка месец, како поставување опишу подоцна .продавца советую.

 35. G *** v -

  товар во целост и безбедност. все работает. подоцна видео сниму

 36. A *** v -

  заказываю не первый раз, всё отлично всё работает, продавец как и товар советую.

 37. V *** n -

  Очень брзо доставили. На петтиот ден веќе доби послука.

 38. Клиент -

  товар получил, все работает

 39. F *** s -

  Excelente producto. Супера содржина. Демото може да се користи за да се заштити вашиот компјутер. Un 10 el vendedor

 40. M *** - -

  Очень быстрая доставка, товар отличного качества, отличный продавец !!!!

 41. D *** v -

  Всё отлично. Упаковано очень хорошо

 42. A *** a -

  Заказ пришел в течении недели.Пришел целый, без повреждений. Заказывали отправку из РФ, скорее всего поэтому так быстро. Самиот регистратор до сега не се инсталира, инсталира, дополнува отзыв) Спасибоооо !!! Рекомендую продавца

 43. Z *** i -

  Преземете ја големината и ефикасноста на движењето за да се зачувате

 44. J *** o -

  Буна

 45. R *** r -

  Товар пришло быстро все упаковано. Без всяких повреждений Подключил все работает.

 46. V *** y -

  Всё работает, получили очень быстро, спасибо продавцу

 47. Клиент -

  Заказот пристигна на 5 ден се вклучи сè работи

 48. A *** a -

  Все работает отлично. Помимо себе нарачала уште за роднина, сите се задоволни.

 49. V *** o -

  Товар пришёл в срок. Курьер достави до домови. Упаковано все хорошо. Установил регистратор все работает. Видео уште не се гледаше, задната камера, исто така, не е инсталирана кога ќе оставам доп. отзыв. Продавца советую.

 50. A *** n -

  Брза испорака. Прише целото. Проверю дополну

Додадете преглед

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *